Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke publikuje dziwne sentencje. Wyjawia prawdę o rozpadzie związku ze Stramowskim?

Katarzyna Warnke postanowiła, że przemilczy rozstanie z ojcem swojej córeczki – Piotrem Stramowskim. Wydaje się jednak, że nie zamilkła tak, jak zapowiadała. Na Instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się wyjątkowo dziwne wpisy z sentencjami. Czyżby odnosiła się w nich do byłego partnera?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski definitywnie się rozstali. Podzielili się opieką nad córką

W październiku b.r Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali o tym, że po ponad dekadzie postanowili zakończyć swój związek. Informacja zszokowała najbardziej zagorzałych fanów pary, którzy inspirowali się niezwykłą historią miłości, która ich połączyła, mimo różnicy wieku sięgającej aż 10 lat. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu.

Byli kochankowie przeszli od razu do rzeczy i postanowili rozwikłać sprawę opieki nad ukochaną córeczką Helenką. Ustalili, że będą się nią zajmowali na zmianę i będzie po równo. Co więcej, stwierdzili, że ich dzieckiem nie będzie się nigdy zajmowała niania.

Reklama

"Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie" - zdradziła osoba, która dobrze zna parę "Super Expressowi".

Uważacie, że podjęli słuszną decyzję?

Katarzyna Warnke publikuje dziwne wpisy. Tak rozlicza się ze Stramowskim?

Warnke i Stramowski są celebrytami, którzy skutecznie chronią swoją prywatność. Unikają pytań o życie prywatne, stawiając na intymność. Z tego też względu nie zamierzali publicznie wyjaśniać szokującej decyzji o rozstaniu czy "prać brudy" przed kamerami.

Niemniej jednak Katarzyna Warnke pozwoliła sobie na kilka wpisów, w których zamieściła ważne dla niej sentencje. Zdradziła, jak się czuje jako singielka.

Aktorka powołała się także na mądrości Phila Gooda, który jest znanym coachem. Autor wierzy w "energię", która wpływa na telepatię, jasnowidzenie oraz intuicyjne uzdrawianie.

"Widzisz, kiedy jesteś wolny w środku i żyjesz na zewnątrz, wielu ludzi będzie próbowało sprawić, że poczujesz się, jakbyś był zamknięty w swoim ego. Prawda jest taka, że to oni są więźniami swojego ego i przerzucają na ciebie własne lęki. Wolność przeraża ludzi! Oto jak potężna jest jej siła. Więc śmiało, żyj swoim najlepszym życiem. Rób to, nikogo nie przepraszając" - czytamy.

Zobacz też:

"Katarzyna Warnke tyle jeszcze nie pokazała. Co za widok

Zaskakujące wieści o córce Warnke i Stramowskiego. Matka dostrzegła w niej coś niezwykłego

Warnke wyjawiła, że była zdradzana! "Niektórzy ludzie nie są stworzeni do związków stałych"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama