Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami?

Katarzyna Warnke (40 l.) i Piotr Stramowski (30 l.) nie ukrywają, że chcieliby zostać rodzicami. Wiele wskazuje na to, że ich marzenie może wkrótce się spełnić. Aktorka dała do zrozumienia, że – mimo nawału pracy – jest gotowa podjąć starania o dziecko. „Jedno dziecko jest niewielkim obciążeniem. To przecież nie praca gwarantuje szczęście” – powiedziała.

Bez wątpienia są jedną z najgorętszych aktorskich par ostatnich lat. W sierpniu 2016 roku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli w tajemnicy ślub. Gdy się jednak do tego przyznali, wiele osób, zamiast im gratulować, komentowało fakt, że aktorka jest o całą dekadę starsza od swojego męża. 

- Gdyby to Piotrek był starszy, to oczywiście nie byłoby tematu, a nawet byłoby to pożądane - denerwowała się Katarzyna w wywiadzie, którego udzielili razem krótko po uroczystości. - I siłą rzeczy sami zaczęliśmy roztrząsać, że może to jednak jest jakiś problem. Oczywistym jest biologia, bo jeśli chcemy mieć dzieci, musimy się na nie zdecydować w najbliższym czasie. Dużo o tym rozmawialiśmy... 

Spekulowano również, że Warnke trudno będzie się pogodzić z sukcesami Piotra, a tych po roli w filmie "Pitbull. Nowe porządki" było coraz więcej. Dzisiaj jednak również jej popularność bardzo mocno wzrosła. 

Od kilku tygodni tę piękną parę możemy oglądać w najnowszym kryminale Patryka Vegi "Kobiety mafii", a telefony obojga dzwonią niemal bez przerwy! Czy w takiej sytuacji para rzeczywiście znajdzie czas na dziecko? 

- Przygotowujemy się, zastanawiamy, chcielibyśmy - deklarowała aktorka w rozmowie sprzed kilku zaledwie dni. - Ale moja kariera zaczęła się rozpędzać, chociaż z drugiej strony jedno dziecko jest niewielkim obciążeniem. To przecież nie praca gwarantuje szczęście... 

Czyżby więc niedługo rzeczywiście mielibyśmy usłyszeć tupot małych nóżek?

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów:

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy