Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Warnke chce być mamą! Jednak są pewne przeszkody!

Katarzynę Warnke (40 l.) i Piotra Stramowskiego (30 l.) dzieli aż 10 lat, a mimo to bardzo się kochają i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Jednak do pełnego szczęścia czegoś im brakuje.

Wszędzie pokazują się razem. Prywatnie, czy też podczas oficjalnych wyjść Piotr zawsze czule otacza ramieniem swoją piękną żonę, a ta przy nim rozkwita i promienieje.

Reklama

W rozmowie z "Faktem" aktorka zdradza, że chcieliby razem z Piotrem pomyśleć o powiększeniu rodziny, do czego są mocno zachęcani przez rodziców artysty.

"Oczywiście czuję ze strony rodziców Piotrka mocną zachętę dotyczącą mojego zajścia w ciążę. Czekają szczególnie na ten moment. My tez bardzo czekamy" - powiedziała tajemniczo podczas wywiadu Kasia.

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie pewne przeszkody, jakie stawia przed zakochanymi małżonkami samo życie. A raczej czysta biologia. Nie da się ukryć, że choć Warnke nie wygląda na swoje lata, to natury nie oszuka i zdaje sobie doskonale z tego sprawę.

"Obawiam się oczywiście o stan mojego zdrowia i zadaję sobie pytanie, czy to się uda. Dzisiaj kobiety mają bardzo ciężko z zajściem w ciążę, z jej utrzymaniem. Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem. Nie mam takiej swobody jak 20-latki, które po prostu zachodzą w ciążę" - zwierza się ze swoich obaw celebrytka.

Pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby jednak Kasi i Piotrowi się udało. Na pewno ważne dla Kasi będzie wsparcie rodziny, a tego nie powinno jej zabraknąć. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje