Przejdź na stronę główną Interia.pl

Piotr Stramowski zadbał o żonę! Załatwił jej pracę!

Piotr Stramowski (29 l.) i jego żona Katarzyna Warnke (39 l.), to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Od sukcesu filmu „Pitbull. Nowe porządki”, Piotr nie schodzi z ust reżyserów, natomiast Kasia żyje w cieniu męża... Aktor postanowił sam zadbać o to, żeby Warnke została w końcu doceniona!

Jedno jest już pewne, aktorka może przestać już narzekać na brak pracy! Jak donosi gazeta "Fakt Gwiazdy", gwiazdor miał poprosić reżysera Patryka Vegę, by ten zatrudnił w nowej produkcji jego ukochaną.

Reklama

Katarzynie prawdopodobnie znudziło się już brylowanie u boku męża i ogrzewanie się w jego blasku. Sama chciałaby zostać w końcu doceniona przez świat filmu.

Jak na razie mogła opowiadać w mediach tylko o wielkiej miłości do Piotra. Aktorka oczywiście jest dumna z osiągnięć męża, ale sama chciałaby pokazać na co ją stać.

"Gdy Kasia usłyszała, że Patryk kręci "Botoks", uznała, że musi zagrać w tej produkcji. Wierciła Piotrkowi dziurę w brzuchu, by pomógł jej wywalczyć angaż. W końcu się udało. Kasia dostała rolę pani ginekolog. Ona lubi postacie o skomplikowanych charakterach, więc skakała ze szczęścia" - powiedziała w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia aktorskiej pary.

Starsza o 10 lat od Piotra, Warnke mogła poczuć się nawet zagrożona i przytłoczona nieustająco rosnącą popularnością Stramowskiego. Wokół niego zaczęło się też kręcić wiele pięknych i młodszych od aktorki kobiet.

Wygląda na to, że chce pokazać sobie i Piotrowi, że jest wystarczająco dobrą, jak nie najlepszą, partią dla niego. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama