Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Skrzynecka wspiera męża! Nie jest łatwo!

Katarzyna Skrzynecka (46 l.) i Marcin Łopucki (43 l.) są szczęśliwym małżeństwem. Ale praca ukochanego wymaga od aktorki wielu poświęceń!

Decydując się na związek ze sportowcem, gwiazda nie do końca wiedziała chyba na co się pisze. Ale odkąd wzięła ślub z Marcinem w 2009 roku, stara się być żoną idealną.

Reklama

Łopucki jest ciągle na restrykcyjnej diecie, a na siłowni spędza długie godzinny, ale Kasia w pełni to akceptuje.

"Tylko rodzina wie, ile wyrzeczeń, wysiłku, wycieńczenia i czasem łez niemocy, kosztuje prawdziwego sportowca osiągnięcie światowego sukcesu"- powiedziała w rozmowie z tabloidem "Fakt Gwiazdy" aktorka.

Niedawno jej mąż został podwójnym mistrzem świata w kulturystyce. Gdy ogłoszono wyniki, gwiazda nie posiadała się z radości i nie kryła dumy.

"Marcin trenował codziennie po kilka godzin. Nawet w czterdziestostopniowym upale na wakacjach w Grecji" - relacjonowała rozradowana.

Jednak za sukces Marcina płaci cała rodzina. Chociaż ukochany Kasi chciałby być zawsze z nią i dziećmi, to przez swój napięty grafik nie zawsze może cieszyć się rodzinnym szczęściem. Skrzynecka jest wyrozumiałą żoną i broni Łopuckiego:

"Zdaję sobie sprawę, że wielu mistrzów sportu zamyka się w swoim świecie. Marcin jednak ani na sekundę nie przestał być kochającym tatą i mężem, opiekującym się nami każdego dnia i żyjącym rodzinnym życiem". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama