Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: ze ślubu kościelnego nici?

Od ślubu cywilnego Katarzyny Skrzyneckiej (46 l.) i Marcina Łopuckiego (43 l.) minęło ponad osiem lat. Wiele razy mówili, że kościelny też chcą wziąć. Ale teraz mąż aktorki wyznał, że... już nie czują potrzeby pójścia do ołtarza. Czyli ze ślubu nici?

Marcin Łopucki tryska szczęściem, bo właśnie dokonał wyczynu, który jest ukoronowaniem jego sportowej kariery: został podwójnym mistrzem świata w kulturystyce.  

Reklama

- Były łzy wzruszenia, bo to jest szczęście, które zawraca w głowie - wyznał "Twojemu Imperium" mąż Katarzyny Skrzyneckiej.  

Temu celowi poświęcił ostatnie dwa lata. Podkreślił jednak, że nie byłoby tego wielkiego sukcesu bez wsparcia ukochanej żony i dzieci. 

- Są takie dni, gdy cała rodzina musi podporządkować się temu, że ja mam zawody - dodał Marcin Łopucki. - Jestem ogromnie wdzięczny Kasi, że to rozumie. Od niej i dzieci dostaję wielką dawkę miłości i wsparcia. 

Mąż aktorki powiedział też, że relacja, jaką zbudował z  żoną, jest wręcz idealna. 

- Cieszymy się każdym wspólnym dniem, spokojem i miłością. Przyjaźnimy się i wspieramy.  

Stwierdził, że jedynym jego marzeniem jest teraz wieść spokojne życie rodzinne.  

- A ślub kościelny nie ma już dla nas wielkiego znaczenia - wyjaśnił. - Najważniejsze jest to, że jesteśmy razem i cieszymy się szczęściem.

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje