Reklama
Reklama

Katarzyna Skrzynecka dostała pilny list z ZUS-u. Wiadomość zwaliła ją z nóg!

Katarzyna Skrzynecka niedawno musiała pożegnać się z pracą w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie pełniła od wielu lat rolę jurorki. Okazuje się, że to niejedyna przykra wiadomość, jaka do nie dotarła w ostatnim czasie. Aktorka dostała bowiem wiadomość z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, która raczej nie pomogła jej w tym, by z optymizmem patrzeć w przyszłość...

Katarzyna Skrzynecka w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Na swoim koncie ma liczne role w serialach czy filmach. Przez ostatnie lata zarabiała też jako jurorka w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Od najnowszej edycji, która właśnie rozpoczęła się w Polsacie, widzowie nie zobaczą już jej w tej roli. 

"Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych. Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu czy prowadzący, jurorzy się zmieniają po to, żeby - jak twierdzi stacja, tak to motywuje - odświeżyć format, żeby były nowe twarze" - wyznała Skrzynecka w programie Magdy Mołek. 

Reklama

Emerytura Skrzyneckiej jest głodowa. Aktorka nie kryje żalu

Teraz spadł na nią kolejny cios. Dostała bowiem wiadomość z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a w niej wyliczenia i prognoza świadczeń emerytalnych. 

Także znana aktorka i była już jurorka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", pochwaliła się publicznie wyliczeniem, jakie dostała z urzędu.

"Taką swego czasu dostałam prognozę z ZUS, że te nasze prognozy emerytalne raczej nie przedstawiają się błękitnie i szczęśliwie..." - pożaliła się w rozmowie z Pudelkiem. 

Ile dokładnie Skrzynecka dostanie emerytury? Kwota wprost poraża, bo aktorka aktualnie może liczyć na zawrotne 34 złote i 87 groszy!

Skrzynecka i tak nie jest smutną rekordzistką w tej kwestii. Jakiś czas temu 71-letni Marek Piekarczyk pożalił się, że on co miesiąc pobiera nieco ponad siedem złotych! 

Skrzynecka o swojej emeryturze

Katarzyna ma jeszcze do wieku emerytalnego trochę czasu, ale nie łudzi się, że ta wyliczona obecnie kwota jakoś mocno wzrośnie. Jak wyznała w Pudelki, raczej liczy się z tym, że czeka ją praca do późnej starości...

"Myślę, że każdy z nas, póki jest jeszcze człowiekiem w miarę młodym, dużo i energicznie pracującym i aktywnym zawodowo, powinien myśleć o swojej przyszłości i starać się w jakiś sposób swoją przyszłość i swoje rodziny zabezpieczać, odkładając jakieś oszczędności na funduszach emerytalnych. Jeżeli nasze państwowe zasoby nam tego nie zapewnią, to trzeba samemu o tym myśleć, żeby zadbać o siebie, o swoją rodzinę w przyszłości" - dodała aktorka. 

Zobacz też:

Katarzyna Skrzynecka o zwolnieniu z TVN. Została wyrzucona z "Tańca z gwiazdami"

Katarzyna Skrzynecka poroniła cztery razy zanim udało jej się donosić ciążę. To były trudne chwile 

Katarzyna Skrzynecka komentuje odejście z Polsatu. Już nie będzie w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy