Reklama
Reklama

Katarzyna Nosowska znów zaskakuje. Nie uwierzycie, jaką ma pasję!

Wydarzenia minionych 3 lat zaskoczyły Katarzynę Nosowską (50 l.). Akurat, gdy nabrała podejrzeń, że powoli wchodzi w wiek, gdy już nic ciekawego jej nie spotka, jej życie nabrało gwałtownego przyspieszenia.

Dwa lata temu Katarzyna Nosowska udzieliła wywiadu miesięcznikowi „Twój Styl”, w którym ujawniła, że w związku ze zbliżającą się 50-tką nabrała podejrzeń, że wszystko, co fajne w życiu, ma już raczej za sobą i nic ekscytującego jej już nie czeka. Tymczasem nie dość, że wydała świetnie przyjętą humorystyczną książkę „A ja żem jej powiedział", będącą zbiorem skeczy, którymi wcześniej podbiła internet i nagrała solową płytę „Basta”, to jeszcze zdążyła poślubić swojego wieloletniego partnera. Jak przyznała w tamtym wywiadzie: 

Reklama

"Byłam przekonana, że zemrę będąc panną. Teraz wiem, że nie ma się co zarzekać". 

Nowa pasja Katarzyny Nosowskiej

Do wszystkich tych życiowych zmian dołożyła niedawno nowe zęby oraz nową pasję. Jak ujawniła na Instagramie, praktykuje ją od pewnego czasu w tajemnicy, a wszystko zaczęło się od przekonania, że jest w tej dziedzinie naturalnym antytalentem:

"Bałam się bardzo, że nie dam rady, że nie umiem, choć kocham.. W ten weekend Misia, która jest ceramiczką- ośmieliła mnie. Zaliczyłam porażkę przy kole.. Ale tak jak Wam staram się przekazać - nie opuściłam siebie w porażce..- dałam sobie czas.. A dziś - w niedzielę (…) stworzyłyśmy razem wielopokoleniowy krąg, parawarsztaty, serdeczną komitywę.. i, kurde, zaliczyłam przełom, bo przy nich utoczyłam miskę, co wczoraj było niemożliwe..."

Ponieważ Nosowska znana jest z tego, że jak już się w coś wciągnie, to po uszy, zdążyła urządzić w domu niemal profesjonalną pracownię ceramiczną. Jak sama przyznała: 

"Może słyszeliście o tym, że zakochałam się w ceramice, w glinie.. stworzyłam pracownię, w domu, którą wyposażyłam tak, że kolega Pawła spytał czy to sklep... bo dużo i nieużywane."

Nie, jednak poprawka – w pełni profesjonalną. Przynajmniej tak wynika ze zdjęć, jakie Nosowska zamieszcza na Instagramie. 

Zobacz też: 

Tak Kubicka zaskoczyła Barona w dniu jego urodzin

Książę William i księżna Kate zaskoczyli podddanych. Co za zdjęcia!

Izraelscy eksperci odradzają podawanie czwartej dawki szczepionki

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Nosowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy