Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Figura zabierze córki ojcu? Aktorka już odlicza dni do być może ostatniej sądowej batalii!

Na ostatniej rozprawie sąd wysłuchał córek aktorki i jej męża. Czy to oznacza, że zbliża się koniec sześcioletniej wojny rozwodowej Katarzyny Figury?

Być może jeszcze w październiku Katarzyna Figura (55 l.) dostanie rozwód. Tocząca się już szósty rok sprawa wraca właśnie na wokandę.

Reklama

Oskarżając męża, Amerykanina Kaia Schoenhalsa (51 l.) o przemoc domową, aktorka spodziewała się szybkiego wyroku, ale tak się nie stało. Jednak widać przełom.

Na ostatniej, marcowej rozprawie, która odbyła się za zamkniętymi drzwiami, zeznawały córki pary, 15-letnia Koko i 12-letnia Kaszmir. 

Jak ujawniła Figura, ich zeznania nie były korzystne dla ojca. Ten od lat zabiega o widzenia z dziewczynkami.

Jego zarzuty o to, że utrudnia mu kontakty, aktorka ostro zripostowała: "tak zdecydował sąd, uwzględniając wolę córek, ich dobro oraz najlepszy interes". 

Dodała, że Schoenhals nie płaci na dzieci zasądzonych alimentów i nie widuje się z nimi na własne życzenie, bo siedzi w USA.

Kai przeniesie się do Polski?

Jakby w odpowiedzi na to wiosną... wynajął mieszkanie w Gdyni, dokąd przeprowadziła się Figura z córkami. Od marca mężczyzna niemal non stop jest w Polsce, ale nie spotkał się z dziećmi.

"Twoje Imperium" próbowało namówić rozwodzących się małżonków na rozmowę, ale ci do czasu wydania przez sąd wyroku unikają mediów.

"Kontakty sióstr z ich tatą to delikatny temat" – nie krył w rozmowie z tygodnikiem Aleksander Chmielewski, syn Figury z jej pierwszego małżeństwa.

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Figura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje