Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor zdradziła, jak spędzi jesień życia. Takie ma plany na przyszłość

Katarzyna Dowbor, od kiedy nie będzie prowadzącą programu "Nasz nowy dom" ma dużo wolnego czasu. Jednak seniorka nie zamierza siedzieć bezczynnie - ma już plan, jak spędzi jesień życia. Wiemy, co będzie robić na emeryturze.

Katarzyna Dowbor zdradziła, jak spędzi jesień życia. Takie ma plany na przyszłość

Katarzyna Dowbor może pochwalić się wieloma pasjami, a teraz, od kiedy nie będzie prowadziła programu "Nasz nowy dom" będzie mogła je w spokoju realizować. Prezenterka, która ma za sobą 40 lat doświadczenia pracy w telewizji, nie zamierza siedzieć - wręcz przeciwnie! Chce poświęcić się temu, co najbardziej kocha - dekorowaniu wnętrz, zwierzętom, gotowaniu...

Emerytura Katarzyny Dowbor: "Moje plany uzależnione są od tego..."

Katarzyna Dowbor zapowiedziała, że nie ma zamiaru udać się na emeryturę medialną - będzie się rozwijać w social mediach. Wyznała też, że "czuje się, jak panna z odzysku - znowu jestem do wzięcia".

Reklama

W najnowszym wywiadzie dla tygodnika "Dobry tydzień" mówi, jakie ma plany na przyszłość. A są one uzależnione od najbliższych jej sercu istot.

"Moje plany uzależnione są od tego, jak długo moje zwierzęta będą żyły - one też są członkami rodziny! Chciałabym jak najdłużej się nimi opiekować. A jeśli się okaże, że nie mam sił, wtedy może do dzieciaków do Hiszpanii pojadę...? Zobaczymy. Możliwości jest sporo" - wyznała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor zamierza pracować na emeryturze?

Katarzyna Dowbor ma w planach doceniać i cieszyć się z małych rzeczy. W czasie rozkwitu jej kariery nie miała chwili odpocząć, ale dziś jej priorytety zmieniły się wraz z wiekiem.

"Kiedyś jak byłam młoda i dużo pracowałam, marzyłam o tym, żeby odpocząć. A szczytem moich marzeń była apetyczna kuchnia, ciekawe książki i własny ogród. Ogród mam i kocham to moje miejsce na ziemi. Uważam, że w życiu ważne jest też to, żeby umieć cieszyć się każdym dniem i nie martwić się na zapas. I ja to potrafię!" - wyznaje. 

Katarzyna Dowbor w tym roku świętuje 40-lecie pracy zawodowej. Choć rozstała się z TVP i Polsatem, nie musi drżeć na widok wyliczenia emerytury z ZUSu - miesięczne świadczenie prezenterki to nawet 4 tysiące złotych.

"Właśnie idę do moich koników. Jest zielono i pięknie. Konie szczęśliwe, psy właśnie wróciły ze spaceru zachwycone, mama także. Czy może być coś fajniejszego...?" - stwierdziła emerytowana prezenterka.

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor odeszła z programu przez chorobę? Opublikowała oficjalne wyjaśnienia. "Jedną nogą nad grobem"?

Katarzyna Dowbor pilnie przerwała milczenie. Ujawniła kulisy odejścia z "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor nie jest już prowadzącą program "Nasz nowy dom". Znamy szczegóły!

Pierwsza Saudyjka poleci w kosmos. To będzie prywatny lot

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom"
Reklama
Reklama
Reklama