Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Dowbor już się dorobiła w Polsacie. Przeprowadza się do dworku!

Kiedy rok temu Katarzyna Dowbor (55 l.) po 30 latach pracy została zwolniona z Telewizji Polskiej, nie mogła uwierzyć w to, co się stało. Załamana i rozgoryczona martwiła się, jak utrzyma siebie i 15-letnią córkę Marię Baczyńską. Z kłopotu wybawiła lubianą dziennikarkę telewizja Polsat. Dziś jest już gwiazdą słonecznej stacji.

55-latka stanęła do konkursu na prowadzącą "Nasz nowy dom" i wygrała! Jej ogromne telewizyjne doświadczenie zostało docenione.

Reklama

Nie spodziewała się jednak, że program wywoła aż taką rewolucję w jej życiu... Kiedy wraz z ekipą 30 osób pomaga ludziom w odbudowie ich domów i remontach mieszkań, przed telewizorami zasiada ponad 2,5 miliona widzów.

Ogromny sukces programu i niezwykle pozytywna atmosfera udzieliły się prowadzącej. Skłoniły ją do podjęcia kolejnej, odważnej życiowej decyzji.

Prezenterka postanowiła kupić sobie nowy dom! Jak udało dowiedzieć się "Rewii", już w maju Katarzyna Dowbor wprowadzi się z córką Marysią do nowego domu w okolicach podwarszawskiego Piaseczna.

- Sprzedałam stary dom i kupiłam niewielki dworek z drewna tuż przy lesie z odrębną działką. Marzyłam o czymś takim od dawna - zdradza tygodnikowi.

To nie był łatwy zakup. Dom należał do przyjaciółki prezenterki i wcale nie był na sprzedaż. Jednak po długich namowach Katarzyny, trafił w końcu w jej ręce.

- Bardzo nie chciała go sprzedać. Ja z kolei bardzo chciałam go kupić. Tak doszło do transakcji - śmieje się prezenterka.

- Najbardziej podoba mi się to, że prawie nic nie muszę w nim zmieniać. Moja przyjaciółka urządziła to miejsce w moim stylu.

Gwiazda Polsatu dokupiła jedynie kilka mebli i pomalowała wnętrza. Już nie może się doczekać, kiedy zbierze pierwsze gruszki i jabłka z drzew owocowych, które rosną na działce i zrobi z nich domowe przetwory.

- Jestem człowiekiem natury. Lubię swobodę, kocham las i zwierzęta - wyznaje. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jej ukochane miejsce. I szósty dom...

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy