Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek z dziećmi na Malediwach, a Hakiel... Tancerz pokazał osobliwe nagranie!

Katarzyna Cichopek (39 l.) postanowiła odetchnąć w końcu od medialnego szumu i wybrała się z dziećmi... na Malediwy. Wyjazdem zdążyła się już pochwalić w swoich mediach społecznościowych. Hakiel także nie próżnował...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zszokowali wszystkich, gdy ponad miesiąc temu poinformowali na swoich Instagramach, że po 17 latach związku się rozstają. Oglądając ich zdjęcia w mediach społecznościowych, można było mieć wrażenie, że mają wręcz idealne życie.

Para zakochała się w sobie na planie "Tańca z Gwiazdami". Płomienne uczucie doprowadziło ich nie tylko do ołtarza, ale i do wygranej w show. Kilka lat później na świat przyszło ich pierwsze dziecko Adam, a następnie para doczekała się Heleny.

Reklama

Cichopek na Malediwach

Wszystko wskazuje na to, że Cichopek jest już zmęczona medialnym szumem wokół siebie, bo spakowała letnie ciuszki i poleciała z dziećmi na rajskie wakacje. Okazało się, że gwiazda TVP planuje spędzić święta wielkanocne na Malediwach.

Nie zabrakło fotek z wyjazdu. Na najnowszych zdjęciach i nagraniach widać uśmiechniętą Cichopek, która radośnie pląsa w krystalicznie czystej wodzie. Co w tym czasie robi Marcin Hakiel? Na specjalne życzenie fanów, postanowił pokazać, jak spędza dzień.

Hakiel również nie próżnuje

Na zamieszczonym nagraniu widać Hakiela, który dokładnie zrelacjonował przebieg swojego dnia, pamiętając nawet o myciu zębów. Później widać, jak tancerz pracuje, przeglądając skrzynkę mailową i prowadzi zajęcia taneczne.

Ruch jest nieodłącznym kompanem Hakiela, bo kolejne kadry to ujęcia z siłowni. Nie da się ukryć, że gwiazdor jest chyba w coraz lepszym nastroju, bo z twarzy nie schodził mu uśmiech. Zmianę zauważyli też internauci, którzy cieszyli się w komentarzach, że tancerz wydaje się szczęśliwszy.

Faktycznie widać, że rozstanie im służy?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek chudnie w oczach! Fani niepokoją się o zdrowie aktorki

Kasia Cichopek stroi słodkie minki na lotnisku. Dotarła już na miejsce i wrzuciła pierwsze zdjęcia w bikini

Krzysztof Jackowski był w szoku, gdy to zobaczył! "Niebywały skandal światowy"!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy