Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek: wykształcenie nie pomogło jej w uratowaniu małżeństwa

Czy wiecie, że Katarzyna Cichopek (39 l.), jedna z najbardziej znanych polskich filmowych celebrytek wcale nie ma wykształcenia aktorskiego? Choć podziwiamy ją na ekranie od 2000 roku, to niewiele osób wie, czym Kasia mogłaby się zająć, gdyby nie "M jak Miłość".

Katarzyna Cichopek rozpoczęła karierę w telewizji od roli w serialu "M jak Miłość". Obecnie jest prezenterką programu śniadaniowego w TVP, a także "słupem reklamowym" na Instagramie. Co ciekawe, wykształcenie domorosłej aktorki nie pomogło w uratowaniu małżeństwa. Szkoda, bo do podziału mają nawet 10 milionów złotych!

Reklama

Katarzyna Cichopek: wykształcenie

Katarzyna Cichopek znalazła się w serialu "M jak Miłość" w sumie trochę przez przypadek. Jako 17-latka dostała rolę Kingi Zduńskiej, która studiowała psychologię. Jak się okazuje, w realnym życiu celebrytka wybrała taki sam kierunek studiów, co jej bohaterka!

Zaczynając od początku: Cichopek od dziecka miała styczność z teatrem i śpiewem, ponieważ występowała w chórkach szkolnych i przedstawieniach. Teatr był dla niej jedynie hobby, ale dzięki zajęciom Haliny i Jana Machulskiego zdobyła uprawnienia instruktora teatralnego.

Zamiast teatru i kariery aktorskiej wybrała osobliwy kierunek studiów - psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (funkcjonującej dziś jako Uniwersytet SWPS). Jak się okazuje, nie studiowała psychologii klinicznej, więc nie mogłaby prowadzić gabinetu.

Katarzyna Cichopek: wykształcenie nie pomogło jej uratować małżeństwa?

Swoją wiedzę z psychologii Cichopek praktykowała w domu, na swoim mężu. Jak zdradza portal "Lelum", Kasia twierdziła, że domowe terapie mają dwie strony.

Pomimo psychologicznego wykształcenia, celebrytce nie udało się doprowadzić do zażegnania kryzysu w małżeństwie. Terapie domowe najwyraźniej nie przypadły Hakielowi do gustu i nie uchroniły przed rozwodem.

Teraz jedynie mogą wchodzić w grę mediacje przy podziale majątku Cichopek i Hakiela. Będzie ciekawie!

Zobacz też:

Z czego żyje Cichopek? Reklamuje wszystko: mleko, CPN, serek, biżuterię

Majątek Cichopek: od aktorki do milionerki. Co będzie musiała oddać mężowi?

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy