Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek nieśmiało chwali się pierścionkiem zaręczynowym od Macieja Kurzajewskiego. Ślub tuż tuż?

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) pomimo zawirowań w ich życiu, w końcu odnaleźli szczęście. Co więcej, nie muszą się już ukrywać i głupio tłumaczyć jedynie "koleżeństwem" z pracy w TVP. Medialna burza, która toczyła się od miesięcy znalazła swoje ukoronowanie... na palcu Kasi Cichopek! Aktorka nieśmiało chwali się prezentem przed obiektywem fotoreportera.

Katarzyna Cichopek z pewnością liczyła na spokój po ujawnieniu związku z Maciejem Kurzajewskim. Otóż nic bardziej mylnego! Podczas debiutu na czerwonym dywanie TVP tabloidy szybko wyłapały mieniący się na palcu Kasi Cichopek pierścionek, który wygląda na zaręczynowy! Czyżby zakochani szykowali się do ślubu?

Reklama

Katarzyna Cichopek nieśmiało chwali się pierścionkiem od Macieja Kurzajewskiego. Będzie ślub?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas wyjścia z budynku TVP po nagraniu programu "Pytanie na śniadanie". Para szybko mknęła przez budynek i parking, aby jak najszybciej dostać się do wypasionego samochodu Kasi. Zanim jednak odjechali, by cieszyć się miłością poza czujnym okiem fotoreporterów, Kasia nieśmiało chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Dotykała Macieja prawą ręką, na której widniał piękny pierścionek - dokładnie ten sam, który Cichopek nosiła na gali 70-lecia TVP. Wygląda na to, że nie była to jedynie biżuteria pasująca do wieczornej stylizacji.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczeni. Szykują się do ślubu!

Pomysł zaręczyn Cichopek i Kurzajewskiego sprytnie obmyśliła już Joanna Kurska. Według informatora Pomponika, oficjalnym zaręczynom będzie towarzyszyła... okładka magazynu!

"Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad" - zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia narzeczonych.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek upokorzona na wizji. Niezręcznie w "Pytaniu na śniadanie". Kurzajewski aż zbladł!

Smaszcz publikuje WREDNY komentarz o Cichopek! "Pani piękna, Kaśka kurczak"

Paulina Smaszcz po debiucie "Kurzopków" rozprawia o efekcie aureoli. Znowu odleciała?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już po zaręczynach! Wiemy jak wygląda pierścionek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy