Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz po debiucie "Kurzopków" rozprawia o efekcie aureoli. Znowu odleciała?

Paulina Smaszcz (49 l.) kilka tygodni temu rozpoczęła medialną aferę dotyczącą związku swojego byłego męża z Kasią Cichopek. "Kobieta petarda" nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno zaatakowała Janachowską, a także inne gwiazdy, które jej podpadły. Parę godzin temu na swoim instagramowym koncie postanowiła dodać dość osobliwy wpis, który z pewnością dotyczy debiutu Cichopek i Kurzajewskiego na ściance.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatnim czasie nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Gwiazdorska para pojawia się regularnie na okładkach kolorowych pism. Niedawno zakochani zdecydowali się również na wspólny debiut na ściance TVP.

Bez komentarza nie mogła zostawić tego Paulina Smaszcz, która w sprytny sposób skomentowała ten debiut na swoim instagramowym koncie. Pod przykrywą kursu dla "kobiet petard" postanowiła wypowiedzieć się na temat efektu aureoli, który bez wątpienia miał być uderzeniem w zakochanych.

Reklama

Paulina Smaszcz komentuje debiut "Kurzopków"

Paulina Smaszcz na swoim instagramowym koncie bardzo chętnie udostępnia różne publikacje. W niektórych atakuje inne gwiazdy, w tym swojego byłego męża i jego obecną partnerkę. Ostatnio Kurzajewski i Cichopek wybrali się na galę z okazji 70-lecia TVP. To właśnie na tym wydarzeniu postanowili pierwszy raz zapozować razem do zdjęć. Oboje prezentowali się znakomicie. Takiego coming outu nie mogła nie skomentować Paulina Smaszcz.

Na instagramowym profilu "kobiety petardy" pojawiło się krótkie nagranie, w którym opowiada o efekcie aureoli. W psychologii oznacza on tendencję do automatycznego, pozytywnego lub negatywnego, przypisywania cech osobowościowych na podstawie pierwszego wrażenia.

Paulina Smaszcz na filmiku powiedziała, że kiedy widzimy pięknie lub bogato ubranych ludzi od razu przypisujemy im lepsze cechy charakteru. Czyżby rozprawiała o Kurzajewskim i Cichopek?

"Myślę, że mam dla was kolejny dobry temat. Efekt aureoli, czyli widzimy pięknych ludzi, bogato ubranych i od razu przypisujemy im pozytywne cechy, są lepsi piękniejsi, mają lepszy charakter, to przyciąga jak magnes, ale to czy ludzie są przy nas, dotyczy już tylko naszego charakteru. Efekt daje pozytywne uczucia, a z drugiej strony możemy się nieźle oszukać" - powiedziała Paulina Smaszcz na najnowszym nagraniu.

Kurzajewski i Cichopek odpowiadają Smaszcz

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili opowiedzieć na zaczepki ze strony Smaszcz. Gwiazdorska para podczas gali 70-lecia była bardzo zgodna i wyznała, że zależy im na dobru innych spokoju.

"Zależy nam, żeby to dobro, które jest na świecie, zataczało jak najszersze kręgi. O niczym innym nie myślimy. Jeśli każdy z nas będzie czuł się w życiu dobrze, to wszystkim będzie dobrze" - powiedział Kurzajewski w wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl.

Zobacz też:

70-lecie TVP. Ponętny dekolt Kurskiej, "męska" Krzan i zakochana Cichopek. Oto kreacje gwiazd


"Wiadomości" straciły rachubę czasu. Kolejna wtopa TVP, nawet w taki dzień!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie odpowiedzieli Smaszcz. Teraz dopiero się zacznie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama