Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek na robocie z przystojniakiem. Bez Kurzajewskiego!

Katarzyna Cichopek (40 l.) to kilkuetatowa celebrytka, która najwyraźniej nie ma zamiaru zwalniać. Tym razem Kasia była prowadzącą event Panek Clinic. Nie była jednak sama, a wręcz skorzystała z okazji, by pokazać się z innym przystojniakiem na Instagramie!

Katarzyna Cichopek wydaje się, że jest najbardziej zapracowaną polską celebrytką. Nie dość, że ze swoim ukochanym Maciejem Kurzajewskim występuje w "Pytaniu na śniadanie", to jeszcze promuje produkty na Instagramie, ma sklep z biżuterią i gra w serialu "M jak miłość". 

Przeczytaj koniecznie: Z czego żyje Cichopek? Reklamuje wszystko: mleko, CPN, serek, biżuterię

Reklama

Cichopek na robocie znowu bez Kurzajewskiego. Skorzystała więc z okazji!

Na Instagramie Kasia Cichopek udostępniła zdjęcia z przystojniakami! Wszystko z okazji eventu zorganizowanego w salonie piękności w Warszawie - Panek Clinic.

Katarzyna Cichopek jak zawsze wyglądała olśniewająco. Miała na sobie krwistoczerwoną, opiętą suknię z głębokim dekoltem i złotymi dodatkami. Całość stylizacji uświetniły beżowo-złote szpilki, czarna kopertówka i oczywiście uśmiech od ucha do ucha!

Katarzyna Cichopek na robocie z przystojniakiem. Bez Kurzajewskiego!

Na jednym ze zdjęć Cichopek pozuje z Dawidem Liebrechtem, specjalistą od laseroterapii w Panek Clinic. Mężczyzna wcześniej współpracował z TVN-em. Trzeba przyznać, że razem wyglądają bardzo ładnie!

Niestety na evencie zabrakło ukochanego Kasi. Maciej Kurzajewski w tamtym czasie przeprowadzał wywiad z Andrzejem Wołkowyckim., trenerem biegania. Jak wiadomo, bieganie to ogromna pasja Kurzajewskiego. Dzięki bieganiu i odpowiedniej diecie Maciej pozbył się zbędnych kilogramów z przeszłości.

Zobacz też:

Niepokojące, jak wygląda Katarzyna Cichopek. Tak się odchudziła, że fani chcą ją dokarmiać...

Cichopek i Kurzajewski. Co najpierw: ślub, czy dziecko? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Katarzyna Cichopek "przejechała się" na romansie z Kurzajewskim. Ujawnili, co stało się w Rzeszowie

Cichopek ma dobrą minę do złej gry. Wszystko przez Kurzajewskiego!

Małgorzata Rozenek nie kryje uznania dla "Kurzopków": "Świetnie to rozegrali"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama