Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek ma wielkie plany! Nareszcie zdradziła szczegóły jej miłosnego gniazda z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) planują zamieszkać w rodzinnej willi dziennikarza TVP. Dom niestety wymaga gruntownego remontu. 40-latka na swoim instagramowym koncie postanowiła pochwalić się, jakie zmiany zamierza wprowadzić. Wnętrza będą robić wrażenie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski będą razem mieszkać

Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski podjęli chyba najważniejszą decyzję w swoim związku. Zakochani zamieszkają w przestronnej willi Maćka. W domu ruszył właśnie remont, który ma ich kosztować ponad milion złotych.

Reklama

Kurzajewski i Cichopek przez jakiś czas szukali nowego domu do zamieszkania. Stanęło jednak na tym, że to Kasia wprowadzi się do willi znajdującej się w Starej Miłosnej. To właśnie w tym miejscu mieszka mama Kurzajewskiego.

Katarzyna Cichopek pokazała łazienkę

Zakochani jakiś czas temu udali się nawet do projektanta wnętrz, który zajmuje się aranżacją poszczególnych pokoi. Na pierwszy ogień remontowana będzie łazienka. Cichopek na swoim instagramowym koncie postanowiła opublikować kilka wizualizacji tego pomieszczenia.

Projektant, z którego usług będzie korzystać Kasia może być znany niektórym fanom programu o aranżacjach wnętrz emitowanego na antenie TVP Kobieta. Aktorka na swoim InstaStories opublikowała kilka projektów łazienki. Różniły się one kolorystyką. Część była jasna, z kolei inne były utrzymane z ciemnych barwach.

40-latka wyznała, że chciałaby mieć jasną łazienkę, bo to wizualnie powiększa wnętrze. Kasia myśli jednak zapobiegawczo i jako posiadaczka ciemnych włosów postawi jednak na ciemny kolor w wykończeniu.

"Zawsze byłam zwolennikiem jasnych kolorów w pomieszczeniach, bo one tak wizualnie powiększają pomieszczenia. Ale z drugiej strony patrząc na to, że mam ciemne włosy, ja wiem, co tam się będzie działo. Więc nie będę chyba sobie strzelała w kolano i skłonię się bardziej ku tej ciemniejszej" - mówiła.

Ile Cichopek i Kurzajewski zapłacą za remont?

Jakiś czas temu "Super Express" poinformował, jakie mogą być koszty remontu okazałej willi. Większości Polaków z pewnością nie byłoby stać na to, co planuje Cichopek i Kurzajewski. Na szczęście oboje mają intratną posadę w TVP.

"Dom jest ogromny i wymaga gruntownego remontu, który może kosztować nawet milion złotych! A może i więcej..." - mogliśmy przeczytać w tabloidzie.

Zobacz też:

Cichopek miała dostać posadkę od Muchy. Fani szybko sprowadzili ją na ziemię

Katarzyna Cichopek pilnie wróciła do Polski i od razu taka afera! TO nie uciszy plotek!

Katarzyna Cichopek sączy pożegnalną kawę. Czar prysł. To już koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama