Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Bujakiewicz chce zrobić to samo co Anna Przybylska!

Katarzyna Bujakiewicz (44 l.) jest już zmęczona nieustannym podróżowaniem między Polską a Włochami. Aktorka planuje więc prawdziwą rewolucję w swoim życiu!

Ukochany aktorki Piotr Maruszewski podpisał kontrakt z jedną z popularnych szkół snowboardowych, która ma siedzibę w Val Gardena w południowym Tyrolu. Jest jednym z instruktorów. - Piotr ma wyjątkowe podejście do dzieci. W sezonie nieustannie jest zajęty. Lekcje trzeba rezerwować u niego kilka tygodni wcześniej - zdradza "Rewii" przyjaciółka aktorki.

Reklama

Katarzyna Bujakiewicz nie robiła problemu, kiedy partner niemal z dnia na dzień zrezygnował z pracy w reklamie. Był przemęczony i wyczerpany. Teraz ona nie ma już siły. Tym bardziej że w Polsce została z 6-letnią córką Olą. - Pojechałam za nim. Z czasem przeniósł się do Austrii, a teraz jest trenerem we Włoszech - opowiada aktorka.

Choć w Polsce ma pracę - ostatnio wróciła do serialu "Na dobre i na złe", w którym gra Martę - jej życie od pewnego czasu koncentruje się wokół tego, co robi i gdzie obecnie przebywa ukochany.

- Kaśka nie chce mu stawiać żadnych warunków i zależy jej na tym związku. Oni wciąż bardzo się kochają - opowiada jej przyjaciółka. Tygodnik "Rewia" dowiedział się, że para rozważa możliwość wspólnego zamieszkania we Włoszech. Aktorka doskonale wie, że da się pogodzić karierę, macierzyństwo i uczucie. Przykładem jest jej zmarła przyjaciółka Anna Przybylska (†36), która razem z dziećmi podróżowała za ukochanym Jarosławem Bieniukiem (38).

Bujakiewicz deklaruje, że zrobi wszystko, aby jej bliscy byli zadowoleni, a ona i Piotr mogli cieszyć się sobą i wspólnym życiem.

***

Zobacz więcej materiałów:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bujakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje