Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Bosacka znalazła świetny sposób na utratę wagi! Dieta za 6 złotych dziennie!

Katarzyna Bosacka (43 l.) od kilku lat pełni funkcję ambasadorowej Kanady. Życie obfitujące w wystawne przyjęcia i rauty nie sprzyja utrzymaniu idealnej sylwetki. Dziennikarka postanowiła jednak kolejny raz spróbować zrzucić zbędne kilogramy. Nowa "dieta ambasadorowej" przynosi całkiem niezłe efekty!

"Kocham jeść" – szczerze deklaruje na samym początku rozmowy. Więc pewnie jadłaby sute kolacje, trzydaniowe obiady. Na szczęście wie, jak wielką zapłaci za to cenę.

Reklama

A dziennikarka i żona ambasadora chce się podobać, a przede wszystkim zachować zdrowie. Czy nowy styl życia jest niekończącą się katorgą? Odpowiedź gwiazda TVN Style zdradza w wywiadzie.

Łatwo ulega pani pokusie?

- Czwarty tydzień jestem na diecie, więc nie za bardzo mogę grzeszyć. Na razie trzymam się dzielnie. Nawet w tłusty czwartek nie zjadłam żadnego pączka. Zaparłam się.

Uległa pani modzie na odchudzanie?

- Odchudzam się już nie pierwszy raz. Ale tak to już bywa z ludźmi, którzy kochają jedzenie. Ciągle gotuję, próbuję, smakuję i chodzę po restauracjach. A w dzisiejszych czasach kilogramy przybywają wyjątkowo łatwo. Ostatnia ciąża też nieźle dała mi w kość, bo urodziłam Franka po czterdziestce. Organizm wolniej się regenerował. W pewnym momencie zorientowałam się, że coś dziwnego się ze mną dzieje. Stałam się senna, miałam problemy z włosami. Zrobiłam badania.

Jaki był wynik?

- Problemy z tarczycą. A przy niedoczynności zwalnia metabolizm, a rośnie apetyt. Wydaje mi się, że wiele Polek może mieć ten problem. Nie mówię o kobietach, które chcą zrzucić zaledwie pięć kilogramów, bo to można osiągnąć w miesiąc. Ja mam na myśli kobiety, które mają dwadzieścia nadprogramowych kilogramów.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje