Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka: Jak ona to robi?

Jest gwiazdą i autorką programów kulinarnych, ekologicznych, ulubienicą widzów oraz żoną i mamą czwórki dzieci. Kto u niej gotuje, a kto sprząta? Jak poznała męża i czy uciekła już kiedyś sprzed ołtarza? W rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" Katarzyna Bosacka (48 l.) mówi też o miłości i wsparciu w dużej rodzinie.

Gdzie pani jest w czasie kwarantanny?

Reklama

- Choć mieszkam w Warszawie, to teraz jestem z rodziną pod Poznaniem; z tego miasta pochodzi mój mąż. Mamy tu letni dom z sadem. To dom rodziny mojego męża, którego zostaliśmy spadkobiercami po wykupieniu go od reszty klanu. To w zasadzie była konieczność (śmiech), bo gdy kiedyś przyjeżdżaliśmy do Poznania, to przenocowanie nas, 6-osobowej rodziny, graniczyło z cudem. I tu jesteśmy najszczęśliwsi na świecie! Wstajemy rano, siadamy na tarasie i patrzymy na jezioro...

Jesteście tu razem?

- Tak, albo w okrojonym składzie, gdy mąż wyjeżdża do Warszawy, do pracy. Z kolei najstarszy syn, Janek, student marketingu sportowego, mieszka już osobno i jest samodzielny. Ale podczas tej przerwy w zajęciach przyjechał do Warszawy, jest w naszym mieszkaniu i szuka pracy dorywczej. Ale dojeżdża tu na weekendy.

I jak wam jest w tym podpoznańskim raju?

- Nigdy nie mieliśmy aż tyle czasu na bycie razem! Nie graliśmy tyle w gry planszowe, karty, a na zewnątrz - w piłkę, siatkówkę, badmintona czy w bule. Nigdy w życiu tyle nie gotowałam, chociaż na co dzień gotuję dużo! I nie zrobiliśmy tutaj tylu porządków! Mąż z pomocą synów pomalował wszystko, co się dało. Ogród zakwitł kwiatami, jakich nigdy nie mieliśmy, bo nie mieliśmy czasu ich tu pielęgnować. Ale wiem też, że w takim szczególnym czasie, w izolacji, inni ludzie, samotni, bywają na granicy rozpaczy, jest im szalenie trudno.

Czyli wie pani, że jest szczęściarą?

- O tak, jestem w czepku urodzona. Staram się też, mimo wszystko, dostrzegać plusy różnych sytuacji. Gdy jesteśmy optymistami - jest nam lepiej. Mamy 30 proc. więcej przeciwciał we krwi, więc żyjemy zdrowiej i dłużej.

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »