Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Borowicz rozwiodła się! "Jestem szczęśliwa"

To był ślub jak z bajki! Katarzyna Borowicz (30 l.) i Rasim Ayerden wydawali się ze sobą naprawdę szczęśliwi. Jednak życie zweryfikowało ich plany i nie dało szans początkowemu zauroczeniu.

Katarzyna Borowicz swego czasu zdobyła tytuł Miss Polonia 2004. Bardzo się cieszyła, ale jednocześnie czuła przerażenie. Bała się, że... nie udźwignie ciężkiej korony. Na szczęście ostatecznie nie miała z tym większego problemu.

Reklama

Radość z sukcesu nie trwała długo. Miesiąc po wygranej zmarł jej ukochany tata. Bardzo to przeżyła. Początkowo nie chciała nawet lecieć na wybory Miss Świata do Chin, ale rodzina i ówczesny narzeczony nakłonili ją do zmiany zdania.

W 2012 roku Borowicz wyszła za mąż za faceta, którego poznała zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Ślub odbył się na Sycylii, a tematem przewodnim wesela były motywy z "Ojca Chrzestnego".

Wybranek Miss, Rasim Ayerden - syn Turczynki i Brazylijczyka, wydawał się idealnym kandydatem na życiowego partnera. Małżonkowie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i byli pewni, że to miłość aż po grób.

Niestety czas zweryfikował ich oczekiwania. Borowicz i Ayerden rozstali się. Są już po rozwodzie.

"Tak jak życie pokazuje, nic nie trwa wiecznie. Rozwiodłam się. Jestem szczęśliwa" - powiedziała Kasia w "Dzień Dobry TVN".

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Borowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama