Reklama
Reklama

Katar 2022: Płyną gratulacje dla reprezentacji Polski. Niesamowita reakcja gwiazd

Mundial 2022 w Katarze dla biało-czerwonych właśnie dobiegł końca. Polska reprezentacja po przegranym 1:3 spotkaniu z Francją odpadła w 1/8 finału mistrzostw świata. Kadra Czesława Michniewicza przez cały czas rozgrywek mogła liczyć na doping ze strony kibiców, swoich rodzin oraz wielu gwiazd. Po zakończonym meczu celebryci zasypali internet swoimi opiniami na temat gry Polaków. Co mają do powiedzenia?

Katar 2022: Polska reprezentacja

Katar 2022 przyniósł polskim kibicom ogrom nieprawdopodobnych przeżyć. Do końca wszyscy wierzyliśmy, że starcie z obecnymi mistrzami świata może zakończyć się niespodziewanym zwycięstwem Polaków. Tak się jednak nie stało. Ostatecznie Francja okazała się mocniejsza i mecz zakończył się wynikiem 3:1. Zaraz po finale spotkania w sieci zaroiło się od wpisów, w których gwiazdy dzieliły się ze światem własnymi spostrzeżeniami na temat udziału Polski w tegorocznym mundialu.

Reklama

1. Wojciech Bojanowski

Wojciech Bojanowski w mediach społecznościowych złożył szczególne gratulacje Wojciechowi Szczęsnemu, który bez dwóch zdań był najlepszym zawodnikiem reprezentacji Polski i ocalił ją przed utratą ogromnej liczby bramek.

"Nikt nie ma wątpliwości, że wszyscy chcieli jak najlepiej i dawali z siebie wszystko. Doceńmy to" — napisał na Instagramie Bojanowski.

Dziennikarz zauważył także, że sam fakt awansu do 1/8 finału jest powodem do dumy.

"Być w najlepszej 16 świata, w dyscyplinie sportu, w którą na świecie grają i którą kochają absolutnie wszyscy to naprawdę niezłe osiągnięcie. To był dobry mecz, który przegraliśmy. Przegraliśmy wysoko, ale po bardzo zażartej walce" — dodał Wojciech Bojanowski.

2. Filip Chajzer

Filip Chajzer, który w ostatnim czasie nie może opędzić się od afer, nie zamierzał zbytnio rozwodzić się na temat popisów biało-czerwonych na Mundialu. Zdjęcie przedstawiające Wojciecha Szczęsnego z synem opisał tylko słowem: "Dziękujemy".

3. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w typowy dla siebie sposób, podeszli do przegranej Polaków z dystansem. Na swoim instagramowym profilu udostępnili wideo, na którym pokazali, jak po wygranej Francji, przestają im smakować francuskie produkty.

"Brawo Polacy. Jesteśmy z was dumni i zawsze z wami. Brawo drużyna" — napisali na Instagramie.

4. Rafał Maserak

Rafał Maserak z zapartym tchem oglądał przebieg wczorajszego meczu Francja-Polska. Na instastories publikował najciekawsze fragmenty spotkania, m.in. rzut karny w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. 

5. Marianna Schreiber

Marianna Schreiber udostępniła na swoim koncie nagranie, przedstawiające strzał Roberta Lewandowskiego.

"Brawo LEWANDOWSKI BRAWO POLACY. Brawo chłopaki za piękną grę i siłę. Szczególne brawa dla @mattycash622 @wojciech.szczesny1 Bartek Bereszyński, Piotr Zieliński" — czytamy w opisie.

6. Damian Michałowski

Dziennikarz Damian Michałowski zauważył, że Polacy kończą swoją przygodę z mundialem w pięknym stylu.

"Żegnamy się z mundialem z podniesioną głową, choć o fazie grupowej chciałoby się zapomnieć" — stwierdził na Instagramie.

Zdaniem prezentera wszyscy możemy być dumni z tego, jak daleko zaszła kadra Czesława Michniewicza.

"Piłkarską godność odzyskaliśmy meczem z mistrzami świata Francuzami. Jeśli mamy już przegrywać, to zdecydowanie w takim stylu. Tak na samym końcu szkoda, bo była szansa.... Nasi piłkarze zaskoczyli na mundialu wszystkich i wszystkim. W ostatnim meczu chyba najbardziej polskich kibiców" — napisał. 

7. Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz również docenił grę Wojciecha Szczęsnego. Na instastory opublikował właśnie jego zdjęcie w towarzystwie syna.

"Jak się pożegnać... to w takim (dobrym) stylu" — tymi słowami opatrzył fotografię. 

8. Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski napisał pod swoim zdjęciem:

"Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!".

Aktor choć nie jest wielbicielem piłki nożnej, mecz Francja - Polska śledził z zapartym tchem.

"Dziś nawet taki niedzielny kibic jak ja, dałem ponieść się sportowym emocjom, podglądając ekran telefonu między scenami w kulisach teatralnych... (dokładnie o 16 rozpocząłem spektakl). Z plusów: doceniam takie nieliczne momenty, gdy wszyscy w tym kraju stoją ramię w ramię i są braćmi, niezależnie od wszystkich innych różnic" — napisał w mediach społecznościowych. 

9. Patricia Kazadi

Piosenkarka była ogromnie poruszona postawą małego Liama, który dzielnie kibicował swojemu tacie. To właśnie jego zdjęcie opublikowała w sieci i stwierdziła, że to najlepszy kibic. "Przepiękny moment i piękne emocje" — napisała Patricia Kazadi.

10. Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska z wielkim smutkiem przyjęła wiadomość o przegranej Polski. Bardzo żałowała, że biało-czerwoni nie awansowali dalej.

"Smutek, że żegnamy się z mundialem po tak dobrej grze. Ale przegraliśmy z mistrzami. Przegraliśmy z honorem" — napisała prezenterka w mediach społecznościowych.
"Marne pocieszenie, że trafiłam wynik. Ciekawe, jak Liama Szczęsnego pocieszał tata... Wzruszające sceny, każdy rodzic czuje te emocje" - dodała.

11. Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska zamieściła na swoim instastories aż kilka zdjęć i nagrań z ostatniego meczu biało-czerwonych. Pod jednym z nich napisała:

"Zagraliście pięknie".

12. Krzysztof "Jankes" Jankowski

Jankes wraz z żoną, synem i przyjaciółmi oglądał mecz Polaków. Po zakończonym spotkaniu opublikował nagranie, na którym widać, jak Quebonafide raduje się w ich strefie kibica.

"Dzięki mundial, żegnamy się z naszą strefą kibica. Juuuuż za 4 lata!" — podsumował dziennikarz radiowy.

I my jesteśmy ogromnie dumni z polskiej reprezentacji i wierzymy w dalsze sukcesy kadry Czesława Michniewicza. 

Zobacz też:

Anna Lewandowska z całą rodziną na meczu Francja - Polska. Tak dopingowała Roberta

Andrzej Rosiewicz ruszył w tany z młodymi dziewczynami. Jeszcze mu nie dość!

Była partnerka Rzeźniczaka walczy o alimenty. Przez 2 lata ukrywał córkę, a teraz to!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy