Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Zielińska się zaręczyła

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", nie kryje, że wkrótce w jej życiu nastąpią bardzo poważne zmiany! Podczas konferencji ramówkowej TVP aktorka dumnie prezentowała złoty pierścionek z brylantem, który dostała od swojego ukochanego Wojciecha Domańskiego.

Katarzyna Zielińska i biznesmen Wojciech Domański są parą od prawie trzech lat, ale dopiero niedawno uznali, że w ich wspólnym życiu nadszedł wreszcie czas na zrobienie kolejnego kroku i założenie prawdziwej rodziny. Dziś Kasia wręcz promienieje szczęściem!

Reklama

Partner oficjalnie poprosił ją o rękę, a ona przyjęła oświadczyny, czego dowodem jest piękny pierścionek z brylantem, jaki od kilku tygodni lśni na jej palcu. Aktorka zaprezentowała go po raz pierwszy podczas konferencji ramówkowej TVP.

"Marzy mi się opiekuńczy mężczyzna o niebywałym poczuciu humoru, przystojniak mający w sobie ciepło wewnętrzne" - zwierzała się Kasia jeszcze jakiś czas temu. Pytana, czego oczekuje od idealnego partnera, odpowiadała bez wahania.

"Reklama - ciepła, zdecydowania, opiekuńczości i wolności w podejmowaniu ważnych dla mnie decyzji zawodowych. Jednym słowem męskości i poczucia pewnego rodzaju stabilizacji w związku, a nie martwienia się, co się z nami jutro stanie!" - mówiła.

Teraz, patrząc na Wojciecha, aktorka wie, że spotkała swój ideał! Jest szczęśliwa i marzy o tym, żeby to szczęście trwało wiecznie. "Jak raz wpadnę w sidła miłości, to jestem oddana i wierna na wieki" - powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów.

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Wojciech Domański poprowadzi Kasię do ołtarza, a jej marzenie o szczęśliwej rodzinie zacznie się spełniać. W życiu aktorki wszystko zresztą układa się po jej myśli. Jesienią znajdzie się w jury "Bitwy na głosy".

Serial "Barwy szczęścia", w którym gra jedną z głównych ról, zwiększył liczbę emisję do pięciu razy w tygodniu. A to oznacza, że w nowym sezonie Katarzyna Zielińska będzie obecna na antenie Dwójki przez siedem dni w tygodniu!

Od poniedziałku do piątku w "Barwach szczęścia", w sobotę w "Bitwie na głosy", a w niedzielę w "Kocham Cię, Polsko!".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | zaręczyny | ślub | związek | partner | Wojciech Domański

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje