Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Pietras nie chce już żyć w cieniu sławnej matki!

Katarzyna Pietras (35 l.) jest znana głównie z tego, że jest córką Beaty Kozidrak (56 l.). Prawdopodobnie ma tego dość i chce zaistnieć samodzielnie w muzycznej branży!

Do tej pory Kasia, która tak samo jak mama, jest piosenkarką, nie mogła przebić się przez sławę Beaty.

Reklama

Kariera Pietras nie była zbyt spektakularna. Przez pierwsze lata swojej muzycznej drogi śpiewała w chórkach zespołu "Bajm", potem była wokalistką zespołów, o których nikt już dziś nie pamięta. Wystąpiła też w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", z którego dość szybko odpadła.

Piosenkarka ma dość tej złej passy oraz łatki "córki Kozidrak" i postanowiła wydać płytę!

Kasia jednak nie potrafi odciąć się całkowicie od matki, bo jak donosi gazeta "Fakt", w tworzeniu materiału muzycznej wzoruje się na stylu Beaty!

"Muzyka gra jej w duszy od dziecka, nie od dziś pragnie zrobić karierę. Za ideał stawia sobie mamę, w której ma wielkie wsparcie" - zdradza źródło tabloidu.

Piosenki Pietras mają być podobne do tych z najnowszej płyty Kozidrak "B3". Córka gwiazdy prawdopodobnie postawiła na pop, bo ten gatunek najlepiej się sprzedaje.

Niewykluczony też jest duet matki i córki na płycie Kasi! 

Jeżeli zaproponowane przez Katarzynę utwory, przypadną odbiorcom do gustu, to istnieje szansa, że spełnią się jej marzenia o solowej karierze. 

Co prawda, ciężko będzie jej uniknąć porównań do słynnej matki, ale z drugiej strony, matczyna pomoc też może być dla niej korzystna! 

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pietras | Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje