Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kasia Glinka przedstawiła ukochanego mamie! Będzie ślub?

Zakochani po powrocie z egzotycznych wakacji zawitali w rodzinne strony aktorki. To dla Kasi Glinki był bardzo wzruszający czas...

Świętowanie w gronie najbliższych dla Katarzyny Glinki rozpoczęło się już 19 kwietnia. Tego dnia Katarzyna Glinka obchodziła 42. urodziny, towarzyszyła jej też druga jubilatka, mama.

Reklama

Aktorka nie mogłaby być szczęśliwsza, zwłaszcza, że miała też przy sobie dwóch najważniejszych mężczyzn, synka Filipa (7) i narzeczonego, Jarosława Bienieckiego.

Kasi bardzo zależało, by przedstawić ukochanego. Oświadczyny Jarka w Teatrze Kwadrat były niespodzianką, później udali się w romantyczną podróż na Filipiny, więc dopiero teraz oficjalnie mógł poprosić o rękę aktorki.

Jej mama cieszyła się, widząc, z jaką atencją biznesmen traktuje jej córkę. Nie umknęło jej uwadze, że doskonale dogaduje się z Filipem. Stworzyli rodzinę, o jakiej Kasia zawsze marzyła.

Gwiazda żałowała jedynie, że Jarek nie poznał jej taty, Kazimierza. Była z nim bardzo związana. Gdy zachorował na nowotwór, troskliwie się nim zajmowała. 

Tuż przed jego odejściem, w 2014 roku, małżeństwo Kasi przechodziło poważny kryzys. Jest pewna, że byłby zachwycony, widząc, że odnalazła miłość. 

***

Dowiedz się więcej na temat: glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje