Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek zmienia nazwisko! Decyzję głęboko przemyślała. Hakiel już wie

Kasia Cichopek kilka miesięcy temu wyprowadziła się od męża, a niedawno wzięła z nim rozwód. Ale to nie koniec zmian w jej życiu! Niebawem zmieni także nazwisko, czym przypieczętuje nowy etap życia.

Cichopek i Hakiel: burzliwe rozstanie

Kasia Cichopek przez ostatnie lata wiodła całkiem spokojne życie u boku męża, Marcina Hakiela, i dzieci - Adama i Helenki. Wszystko zmieniło się wiosną tego roku, kiedy "Cichopki" podjęli decyzję o rozwodzie. Wiadomość ta zszokowała ich fanów, którzy nie przypuszczali, że ich związku ich idoli nie dzieje się najlepiej.

Choć para miała się nie wypowiadać na temat powodów rozstania, Marcin Hakiel nie dotrzymał umowy i zaczął sugerować, że to Cichopek jest winna rozpadu małżeństwa. Najbardziej dobitnie powiedział o tym w "Mieście Kobiet", zwierzając się Oli Kwaśniewskiej, że jego żona potrzebowała wolności dla innego mężczyzny. Nie zdradził jednak o kogo chodzi. Fani jednak po dziś dzień są przekonani, że zadurzyła się w Macieju Kurzajewskim, choć żadne z nich nie potwierdziło tych informacji.

Reklama

Kiedy emocje już opadły, Cichopek i Hakiel nawiązali nić porozumienia i dziś nie mają do siebie żalu. Obecnie nie są już małżeństwem - sąd orzekł rozwód pod koniec sierpnia, a rozprawa odbyła się zdalnie. Para robi wszystko, by ich dzieci jak najmniej odczuły skutki rozstania rodziców, dlatego nie żywią już do siebie urazy. Każde poszło w swoją stronę, a Marcin Hakiel nawet zdążył się już związać z nową kobietą, czym sam się pochwalił na Instagramie, publikując m.in. fotkę, na której widzimy, jak trzymają się za ręce.

Kasia Cichopek zmienia nazwisko

Kasia Cichopek natomiast chce definitywnie zakończyć etap małżeństwa z Marcinem Hakielem. W tym celu postanowiła zrezygnować z jego nazwiska. Choć w mediach przedstawiała się tylko jako Kasia Cichopek, to od dnia ślubu formalnie nazywała się Cichopek-Hakiel. Niebawem jednak to się zmieni, o czym donosi "Super Express".

"Będzie zmieniać nazwisko i wcale nie ukrywała tego przed Marcinem. Od dnia ślubu nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, a teraz pozbędzie się nazwiska byłego męża i zostawi tylko Cichopek" - mówi informator tabloidu.

Cichopek zdążyła już poinformować o tym Hakiela i ponoć nie miał nic przeciwko.

Zobacz też:

Marcin Hakiel wciąż jest w terapii

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przemykają na korytarzach TVP

Cichopek i Hakiel zaczynają nowy rozdział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy