Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Cichopek szczęśliwa! "Wszystko zgodnie z planem. Brzuszek pięknie rośnie"

Kasia Cichopek (35 l.) dawno nie była tak podekscytowana...

Cichopek popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Jej kariera jeszcze bardziej nabrała tempa, gdy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami".

Tam poznała Marcina Hakiela, z którym wzięła ślub i ma dwoje dzieci. 

W ostatnich latach o Kasi w mediach jest jednak zdecydowanie ciszej. Media pisały głównie o ich potężnych problemach finansowych i milionowym zadłużeniu, do którego przyczyniły się zawirowania na rynku walutowym.

"Przeinwestowaliśmy" - żalili się, wyprowadzając z luksusowej rezydencji na Wilanowie, którą musieli wynająć i przenieść się do zwykłego bloku.

Kilka dni temu nazwisko Cichopek znów zaistniało w portalach plotkarskich, a to dzięki zdjęciu, które zamieściła na Instagramie. 

Kasia pozuje na nim z ciążowym brzuszkiem. Szybko okazało się, że to tylko charakteryzacja na planie "M jak miłość", bowiem jej bohaterka spodziewa się dziecka. 

Zainteresowanie mediów musiało przypaść jednak Kasi do gustu, bo chętnie komentuje całe zamieszanie. 

"To jest wyjątkowy czas dla mojej bohaterki. To było jej wielkie marzenie. Póki co wszystko idzie zgodnie z planem, brzuszek pięknie rośnie "– zachwyca się Cichopek w rozmowie z JastrząbPost.

Reklama

Skoro serialowa ciąża dostarcza jej tyle radości, to może czas na trzecie dziecko? Kasia nie zaprzecza, że myślą o tym z Hakielem.

"Nie sztuką jest dziecko zrobić. Sztuką jest wychować, wykształcić i zapewnić ciekawe, fajne życie, a to nie jest wcale takie proste. Na tę chwilę jestem bardzo spełnioną mamą dwójki cudownych dzieciaków, jestem w gronie wybrańców, bo mam i chłopca i dziewczynkę, oni są całym moim życiem. Bardzo wiele czasu im poświęcam i jestem zaspokojona w tym temacie. Ale nie wykluczone. Kto wie, co przyjdzie później, czy jeszcze matka natura wezwie mnie i gdzieś się w środku mnie odezwie" - wyznała tajemniczo.

Trzymamy kciuki! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy