Reklama

Reklama

Reklama

Kasia Bujakiewicz kiedyś była jedną z najpopularniejszych gwiazd, a potem zniknęła. Jak wygląda obecnie?

Kasia Bujakiewicz miała swoje pięć minut ponad dziesięć lat temu, kiedy występowała w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe” czy „Magda M”. Później usunęła się w cień. Co słychać u aktorki?

Katarzyna Bujakiewicz swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła jeszcze w latach 90., jednak dopiero rola pielęgniarki w "Na dobre i na złe" przyniosła jej popularność. Aktorka wystąpiła także w serialu "Magda M", który bił wówczas rekordy popularności.

Później stopniowo zaczęła wycofywać się z polskiego show-biznesu i choć wciąż mogliśmy ją widzieć na małym ekranie w różnych produkcjach, to jej kariera w pewnym momencie wyraźnie wyhamowała.

Kasia Bujakiewicz została jednak w kontakcie z fanami poprzez media społecznościowe. To właśnie tam uchyla rąbka tajemnicy w kwestii swojego życia prywatnego, na temat którego w wywiadach nie chce się zbytnio rozgadywać.

Reklama

O aktorce wiadomo jedynie, że ma męża, z którym wzięła sekretny ślub w 2018 roku, a także córkę Aleksandrę, która urodziła się w 2010 roku.

Kasia Bujakiewicz na premierze filmu o Ani Przybylskiej

Bujakiewicz jedynie sporadycznie pojawia się na imprezach branżowych. Nie mogło jej jednak zabraknąć na premierze filmu "Ania". Nie jest bowiem tajemnicą, że aktorki były przyjaciółkami. Odejście Ani Przybylskiej było więc dla Kasi Bujakiewicz wielkim ciosem.

Gwiazda opublikowała na swoim profilu zdjęcie z premiery, które podpisała: "Cudowny wieczór wspomnień Aniu...". Fanom przy tej okazji również udzielił się nostalgiczny nastrój.

"Nie wyobrażam sobie, jakie to musi być trudne wracać do tego wszystkiego. Wybiorę się na film i zabiorę chusteczki" - napisała jedna z osób.

"Wzrusz. Ale miałyście piękną relację..."

Zobacz też:

Bujakiewicz zdradziła szczegóły filmu o Ani Przybylskiej

Bujakiewicz zdecydowała się na życiową rewolucję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bujakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy