Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Malinowska i Olivier Janiak znów zostaną rodzicami?!

Karolina Malinowska (33 l.) i Olivier Janiak (41 l.) mają trzech synów. Doczekają się upragnionej córeczki?

Para jest małżeństwem od 13 lat. W 2009 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn Fryderyk. Niecałe dwa lata później Christian. Gdy trzy lata temu okazało się, że Karolina znów jest w ciąży, cała rodzina trzymała kciuki, by tym razem na świat przyszła dziewczynka. Sam prezenter w rozmowie z fankami przyznał, że po cichu z żoną liczyli na córkę. - Ale będziemy się cieszyć również z syna - dodał. - Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe.

W sierpniu 2013 roku roku na świat przyszedł trzeci syn pary, Julian. Pytany wówczas w wywiadzie telewizyjnym o to, czy postarają się jeszcze kiedyś o córkę, Olivier Janiak powiedział: - Trójka chłopaków na razie jest wystarczająca. Moja żona też jest człowiekiem i trzeba dać jej pożyć. Nie jest tylko inkubatorem przyszłości dla narodu.

Reklama

Sprawa wydawała się przesądzona również dlatego, że wszystkie dzieci pary przyszły na świat za pomocą cesarskiego cięcia (ale nie na życzenie - jak zaznacza Karolina). Tymczasem powszechnie wiadomo, że lekarze uznają za bezpieczne dwa cesarskie cięcia w odpowiednich odstępach czasu. Trzecie jest już sporym ryzykiem, a każde kolejne zagrożeniem dla zdrowia i życia matki.

Co więcej, zaledwie trzy miesiące temu Karolina na swoim blogu pokazała zdjęcie z kliniki medycyny estetycznej, w której zdecydowała się poddać zabiegowi likwidacji tłuszczu na brzuchu, ponieważ nie potrafiła sama poradzić sobie z kompleksami z powodu nieestetycznego wyglądu brzucha po trzech ciążach. - Komórka tłuszczowa się obkurcza i po około 3 miesiącach nasz tłuszcz znika - pisała zachwycona po bardzo bolesnym zabiegu.

Właśnie minęły te trzy miesiące, ale zamiast figury osy, Karolina wyraźnie przybrała na wadze. Czyżby była modelka wraz z mężem jednak postanowili po raz kolejny postarać się o wymarzoną córkę?

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Malinowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy