Reklama
Reklama

Karolina Gilon w skąpym bikini wygina się na kamieniu! Co za figura!

Karolina Gilon po intensywnym roku postanowiła wybrać się na zasłużony odpoczynek. Cel podróży nie był zaskakujący, bowiem podobnie jak pozostałe gwiazdy w show-biznesie postanowiła udać się na Zanzibar! Pochwaliła się też kilkoma gorącymi fotkami...

Karolina Gilon z całą pewnością ma za sobą pracowity rok. Gwiazda poprowadziła kilka programów rozrywkowych, m.in. "Love Island. Wyspa Miłości" czy "Ninja Warrior Polska". Gilon była obecna również na Sylwestrze Szczęścia w Polsacie.

Prezenterka od kilku dni odpoczywa na Zanzibarze i raczy swoich obserwatorów gorącymi fotkami w bikini. Karolina skrupulatnie relacjonuje pobyt na egzotycznej wyspie w swoich mediach społecznościowych.

Niedawno postanowiła odsłonić nieco więcej ciała. Gwiazda niczym syrena zapozowała na jednym z kamieni w jaskini. Tym razem postawiła na naturalność, bowiem próżno szukać makijażu na jej twarzy. Wzrok przyciąga natomiast kuse bikini...

Reklama

W komentarzach aż zaroiło się od komplementów. Internautom spodobały się dzikie pozy Karoliny i zachwycali się jej urodą w komentarzach!

A wam jak się podoba w takim wydaniu?

Zobacz też:

Karolina Gilon dostała nowy program w Polsacie! Zaskoczeni?

Gilon wypoczywa na Zanzibarze. I wbija szpilę polskim gwiazdom   

Małgorzata Rozenek-Majdan w Tajlandii! Codziennie dzwoni do swoich psów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy