Reklama
Reklama

Karolina Gilon w końcu ujawniła tożsamość swojego partnera. To jednak nie były plotki

Karolina Gilon jakiś czas temu przyznała, że znów jest zakochana. Długo jednak wzbraniała się przed ujawnieniem, kto jest obiektem jej uczuć. Tajemnicza zagadka nareszcie została rozwiązana. Prowadząca "Love Island" udostępniła bowiem serię fotografii ze swoim wybrankiem. Przypuszczenia internautów okazały się słuszne...

Karolina Gilon mówi otwarcie o nowej miłości

Karolina Gilon swoją przygodę z show-biznesem zaczynała jako uczestniczka 5. edycji "Top Model", jednak największą popularność zyskała dzięki randkowego show telewizji Polsat, które prowadzi od pierwszego odcinka.

Prezenterka "Love Island. Wyspa miłości"  nie ukrywa, że jest zapaloną podróżniczką - uwielbia zwiedzać egzotyczne zakątki świata i odkrywać kulturę innych państw. 34-latka robi to nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Swoje wypady szczegółowo relacjonuje w mediach społecznościowych.

Reklama

Ostatnio pochwaliła się, że tym razem na urlop nie leci sama, ale zabiera ze sobą tajemniczego towarzysza.

Karolina Gilon ujawnia tożsamość nowego partnera


Szybko okazało się, że mężczyzna jest nie tylko kompanem zagranicznych wycieczek, ale również nową sympatią Karoliny Gilon.

"Ktoś mi towarzyszy. Nie lecę sama. Będzie to ktoś, kto był moim bardzo fajnym kolegą. Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że będzie moim partnerem. Nigdy na niego nie patrzyłam w ten sposób. Zawsze się po prostu lubiliśmy. Wyszło później tak, że się w sobie zakochaliśmy po prostu. Na fundamencie koleżeństwa można zbudować bardzo fajną dojrzałą relację" - wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem.

Wyznanie słynnej prezenterki sprawiło, że fani zaczęli zastanawiać się, kim może być jej wybranek. Przez długi czas Karolina Gilon pozostawiała to w tajemnicy.

"Fajne jest to, że się poznaje taką bratnią duszę, która jest kumplem przyjacielem i kochankiem w jednym. My byliśmy kumplami i z tego - nawet nie wiem kiedy - powstało coś więcej. A dla mnie koleżeństwo jest bardzo dobrą bazą do tego, by być fajnym związkiem" - tłumaczyła 34-latka w rozmowie z Pomponikiem.

Prowadząca "Love Island" świętuje urodziny wybranka

Choć wydawało się, że uczestniczka "Top Model" będzie chciała swój związek utrzymać z dala od mediów, w końcu na swoim instagramowy profilu udostępniła... serię zdjęć z nowym partnerem.

Okazało się, że podejrzenia internautów były trafne i prowadząca "Love Island" związała się z... Mateuszem, byłym mieszkańcem Wyspy Miłości! Pod fotografiami umieściła wymowny wpis.

"Mimo że obchodzi dziś parę wiosen mniej, niż ja mam na swoim koncie, to wiem, że trafiłam na dojrzałego faceta, który daje mi "święty spokój", o jakim zawsze marzyłam w relacji. Dzięki Mati, że jesteś. I bądź jak najdłużej" - można przeczytać w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Karolina Gilon wyznała prawdę o nowym związku. Tym urzekł ją partner

Karolina Gilon uchyliła rąbka tajemnicy. Na planie "Love Island" różne rzeczy "chodziły jej po głowie"

"Love Island 9": gdzie i kiedy oglądać, premiera, uczestnicy, odcinki online i powtórki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy