Reklama
Reklama

Karolina Gilon komentuje zachowanie Jędruszczaka i Madeńskiej. "To obrzydliwe!"

Karolina Gilon zdecydowała się skomentować ostatnią aferę między Mikołajem Jędruszczakiem a Sylwią Madeńską. Prezenterka nie ukrywała, że jest bardzo zaskoczona.

Karolina Gilon, jako prowadząca programu "Love Island" postanowiła skomentować aferę pomiędzy dawnymi uczestnikami tego show - Sylwią Madeńską a Mikołajem Jędruszczakiem. Przypomnijmy, że mężczyzna miał ukraść psa byłej partnerce. Karolina Gilon otwarcie mówi, że jest rozgoryczona tego typu zachowaniem. W konfliktach nie wolno wykorzystywać zwierząt.

Karolina Gilon o zachowaniu Mikołaja Jędruszczaka

Karolina Gilon w rozmowie z naszym reporterem wyznała, że nie może zrozumieć zachowania Sylwii i Mikołaja. Ma także wrażenie, że afera została nagłośniona tylko po to, by zyskać popularność. Choć stara się zrozumieć początkowe zachowanie Sylwii, z decyzją Mikołaja ma pewien problem.

Reklama

Karolina Gilon nie bała się użyć mocnych słów, co do całej afery. Uważa, że niezależnie od celu, nie powinno się nigdy wykorzystywać zwierząt. 

Całość rozmowy możecie zobaczyć poniżej:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Beyoncé wygląda obłędnie w czarnej sukni. Ma talię osy!

Sylwia Madeńska straciła psa! Ukradł go jej były partner!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Mikołaj Jędruszczak | Sylwia Madeńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy