Reklama
Reklama

Karolak ponownie ojcem!

Viola Kołakowska (35 l.) i Tomasz Karolak (41 l.) na początku przyszłego roku powitają na świecie swoje drugie dziecko.

Jak donosi dwutygodnik "SHOW", partnerka aktora jest w trzecim miesiącu ciąży. Para, która ma już czteroletnią córkę Lenkę, szuka właśnie wygodnego domu.

"Myślę, że coraz lepiej radzę sobie w roli ojca. Bardzo mi się podoba to, co jest z tym związane" - mówił aktor w jednym z wywiadów. Wkrótce w tej roli sprawdzi się ponownie.

Ciekawostką jest fakt, że jeszcze niedawno Tomek planował przeprowadzkę do nowego loftu na warszawskim Mokotowie... Teraz jego mieszkanie zostanie sprzedane. Oboje z Violą uznali bowiem, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno domu na warszawskiej Saskiej Kępie, gdzie Lenka od dwóch lat chodzi do przedszkola.

Reklama

Decyzja o drugim dziecku świadczy o poprawie relacji w ich związku. Aktor i modelka kilka razy rozstawali się i wracali do siebie, zapewniając później o łączącej ich wyjątkowej więzi. W wywiadach Karolak wielokrotnie podkreślał, że mimo czterdziestki, mentalnie wciąż jest nastolatkiem, a odpowiedzialność nie jest najważniejszą cechą jego złożonej osobowości.

Dziś pęka z dumy i odbiera gratulacje, m.in. od bliskiego przyjaciela Piotra Adamczyka i innych kolegów. Przyszła mama liczy, że Tomek będzie troskliwie zajmował się nią i Lenką.

Nie jest tajemnicą, że źle znosiła pierwszą ciążę. Teraz jest pełna obaw, by sytuacja się nie powtórzyła. Na razie odpoczywa z córką w górach. Tomek zaangażował się w szukanie domu, wkrótce jednak ma do nich dołączyć.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Violetta Kołakowska | dzieci | związek
Reklama
Reklama
Reklama