Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Karolak: Od rodziny ważniejsza jest kariera!

Tomasz Karolak (41 l.) otwarcie przyznaje, że rozwój zawodowy to jego życiowy priorytet...

Gwiazdor filmu "Kac Wawa", który z modelką Violą Kołakowską ma 5-letnią córkę Lenkę, świadomie nie wiąże się na stałe z żadną kobietą. Romansował z wieloma aktorkami, m.in. z Magdą Boczarską, Lamparską czy Iloną Ostrowską. Szczęśliwy czuje się jednak jako singiel.

"Gdybym nie wybrał takiej drogi życiowej, jak aktorstwo, to pewnie miałbym w tym momencie więcej dzieciaków" - mówi w rozmowie z "Życiem na Gorąco".

Pytany, czy celowo postawił na karierę, nie zaprzecza.

"Myślę, że można tak powiedzieć. Nie ma co ukrywać, że w pewnym momencie mojego życia najważniejszy był dla mnie rozwój zawodowy, a nie zakładanie rodziny".

Reklama

Dzięki Kołakowskiej mógł oddać się swojej pasji - modelka, by zająć się córką, musiała zrezygnować z własnej kariery. Co więcej, z tego powodu przeszła poważny kryzys. Nie chciała być jedynie opiekunką do dziecka, nie miała jednak wyboru.

"Kiedy Lena pojawiła się na świecie, bardzo ucieszyłem się" - opowiada Karolak. "Jednak facet tak naprawdę uświadamia sobie, że jest ojcem, gdy po raz pierwszy usłyszy słowo 'tata' - tak było w moim przypadku" - przyznaje.

Aktor podkreśla, że zawsze najważniejszy był dla niego rozwój zawodowy, dlaczego więc usłyszeliśmy o nim dopiero za sprawą serialu "39 i pół" z 2008 roku, choć krakowską PWST, na którą dostał się za czwartym podejściem, ukończył jedenaście lat wcześniej?pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Violetta Kołakowska | dzieci | kariera

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje