Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Karolak będzie miał syna

Za kilka miesięcy na świecie pojawi się druga pociecha Tomasza Karolaka (41 l.) i Violi Kołakowskiej (35 l.). Rodzice debatują nad wyborem imienia dla chłopca.

Tomek jest zachwycony, że do jego ukochanej Lenki (5 l.), wkrótce dołączy brat. "To prawda, nasza rodzina się powiększy. Rodzina nie jest jeszcze założona, więc przez to szalona" - dodał aktor w telewizji śniadaniowej.

Pytany o imię dla potomka powiedział: "Wahamy się pomiędzy polskimi, a powiedziałbym, starorzymskimi. Ja jestem za polskimi, a Viola to nawet papieskimi...".

Znajomi pary spekulują, czy malec miałby nazywać się na przykład Karol Karolak? "Tomek lubi humor słowny, gotów byłby na mały żart. Viola, która miała w młodości kompleksy z powodu pierwszej wersji swojego nazwiska (Kołek), jest bardziej ostrożna. Boi się, że tak, jak ją kiedyś, koledzy mogliby przedrzeźniać jej dziecko" - mówią znajomi pary.

Reklama

Viola potrafiła już skutecznie wyperswadować Tomkowi kilka szalonych pomysłów, jest więc szansa, że ich syn będzie miał imię dobrze współgrające z nazwiskiem.

nr 38/2012

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje