Reklama
Reklama

Karol Strasburger pisze o „przykrych historiach i lękach”. Tak ocenił dotychczasowe życie Janowskich!

Robert Janowski znany prezenter telewizyjny i jego ukochana przez ponad 12 lat borykali się z nachalną stalkerką, która skutecznie uprzykrzała im życie. Ostatecznie po wielu próbach i podjęciu odpowiednich kroków prawnych udało się doprowadzić do zatrzymania kobiety. Znajomi pary odetchnęli z ulgą. W sieci wsparcie okazał im nawet Karol Strasburger!

Robert Janowski i jego żona przeżyli prawdziwy koszmar

Robert i Monika Janowscy od 12 lat żyli w ciągłym strachu z powodu nękania ich przez Monikę Janus. Kobieta, która była fanką prezentera, była przekonana o tym, że mężczyzna jest jej pisany, a na drodze do ich szczęścia stoi obecna partnerka gwiazdora. Z tego względu zaczęła zastraszać kobietę, przysyłając maile z pogróżkami, nie raz przychodziła pod dom pary i dopuszczała się wandalizmu.

"Zaczęło się bardzo niewinnie, że może Robert by w końcu przestał się wygłupiać i wrócił do niej. Teraz jesteśmy na takim etapie, że ostatni mail brzmiał - życie albo śmierć dla mnie. Bardzo często jest cała owinięta w jakieś chusty. Ma tylko widoczne oczy. Ja nie wiem, co ona ma pod kocem czy chustą. Nie wiem, czy ona mnie czymś nie obleje czy nie dźgnie nożem. Najnormalniej w świecie się boję, bo wszystko się może wydarzyć". 

Reklama

Janowscy mogą spać spokojnie. Stalkerka została zatrzymana!

Ostatecznie Janowscy odetchnęli z ulgą. Okazało się bowiem, że ich prześladowczyni została w końcu zatrzymana przez policję. Kobieta obecnie przebywa w areszcie.

Robert Janowski nie posiadał się z radości i postanowił poinformować o całej sprawie za pośrednictwem social mediów, składając oficjalne podziękowania na ręce prawników, policjantów, bliskich i mediów, które pomogły w nagłośnieniu sprawy. Przyznał, że "uwielbia" je za to.

Karol Strasburger wspiera Janowskich po koszmarze. Na to wszyscy czekali!

Karol Strasburger postanowił publicznie odnieść się do sprawy Janowskich, w której uczestniczył jako przyjaciel i powiernik tajemnic małżeństwa. Okazuje się, że również i jemu ulżyło, gdy dowiedział się, że koszmar, jaki zgotowała znajomym przypadkowa kobieta nareszcie dobiegł końca. Gwiazdor nie szczędził ciepłych słów.

"Odetchnęliśmy wszyscy. Jako przyjaciele byliśmy bezpośrednim odbiorcą - nie raz, nie dwa - tych waszych przykrych historii, lęków i z całego serca cieszymy się z wami" - napisał.

Do tych życzeń dołączyli się także inni. Dorota Stalińska pogratulowała parze "długo wyczekiwanej chwili".

"Cieszę się waszą radością. Niech spokój na zawsze zostanie z wami" - przekazała artystka.

Zobacz też:

To już koniec! Koszmar Roberta i Moniki Janowskich trwał 12 lat

Żona Roberta Janowskiego publicznie zwyzywała policję. "Pie***ę RODO i konwenanse!"

Robert Janowski wyda niepublikowane utwory W. Młynarskiego. "Tylko ty możesz to zaśpiewać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | Monika Janowska | Karol Strasburger
Reklama
Reklama
Reklama