Reklama
Reklama

Kammel nie zostawił suchej nitki na TVN-ie. Krytykuje stację za "paski grozy"

Po sportowych emocjach związanych z meczem Polaków z Holendrami na Euro 2024 Tomasz Kammel nie mógł odmówić sobie wbicia szpileczki TVN24. Poszło o dość emocjonalny pasek, który pojawił się na antenie stacji. Były gwiazdor TVP dość wymownie skomentował takie praktyki.

W niedzielę po południu stacja TVN24 podobnie jak wszystkie stacje informacyjne w naszym kraju komentowała wynik pierwszego meczu reprezentacji Polski na Euro 2024. Nasi piłkarze przegrali z Holandią 1:2. Uwagę wielu widzów z pewnością zwrócił dość nietypowy i emocjonalny pasek na antenie stacji z Wiertniczej. 

Napis głosił... "O, Holender! Przegraliśmy".

Tomasz Kammel wbija szpileczkę TVN24

Całe to zdarzenie na swoim Instagramie postanowił skomentować Tomasz Kammel, który udostępnił InstaStories ze wspomnianym paskiem i pokusił się o żartobliwy i nieco złośliwy komentarz. 

Reklama

"Jako trener występów publicznych i komunikacji międzyludzkich zacząłem zastanawiać się, czy słynny gość od pasków z TVP Info nie szkoli teraz u kolegów w TVN-ie" - napisał prezenter. 

Paski na antenie TVP Info były przez wiele lat w centrum zainteresowania opinii publicznej. Obserwatorzy zwracali uwagę przede wszystkim na ich stronniczość i agresywny wydźwięk. Tomasz Kammel, metody działania TVP zna z pewnością od podszewki. Celebryta bowiem przez wiele lat był wielką gwiazdą stacji z Woronicza. 

Wspólnie z Izą Krzan prowadził "Pytanie na śniadanie" z którego został zwolniony po zmianie władz w mediach publicznych. 

Zobacz też:

Kammel nagle ogłosił i się zaczęło. Gorzkie wieści nadeszły niespodziewanie

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska definitywnie kończą przygodę z TVP. Na jaw wyszły zaskakujące szczegóły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP | TVN SA | Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy