Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kalina Józefowicz, córka Nataszy Urbańskiej, dostała rolę po znajomości? 13-latka debiutuje w "Metrze"!

Kalina Józefowicz (13 l.) idzie w ślady Nataszy Urbańskiej. Nastolatka od niedawna bierze udział w spektaklu "Metro", w którym pod okiem Janusza Józefowicza przed laty debiutowała jej mama. W rozmowie z Pomponik.pl aktorka wyjawiła, czy jej córka dostała tę prestiżową rolę "po znajomości" i jak wygląda codzienność debiutującej nastolatki. Czy Kalina Józefowicz powtórzy sukces Nataszy Urbańskiej?

Kalina Józefowicz, córka Nataszy Urbańskiej, dostała rolę po znajomości? 13-latka debiutuje w "Metrze"!

Kalina Józefowicz, córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, w grudniu skończy 14 lat. Nie jest tajemnicą, że właśnie w tym wieku była jej mama, gdy po raz pierwszy pojawiła się na castingu do musicalu "Metro" i "zakochała od pierwszego wejrzenia", zarówno w pracy na scenie, jak i dyrektorze Teatru Buffo. Niedawno okazało się, że Kalina idzie tropem utalentowanej mamy i debiutuje w tym samym spektaklu. Mogłoby się wydawać, że dziewczynka dostała rolę "po znajomości", bowiem Natasza Urbańska jest główną gwiazdą teatru prowadzonego przez Józefowicza, jednak aktorka stanowczo zaprzecza tym doniesieniom. W rozmowie z Pomponik.pl Natasza ze szczegółami opowiadała, jak długo jej córka pracowała na to, by móc pojawić się na scenie.

Reklama

Według relacji Nataszy 13-latka od dawna uczęszczała na wymagające zajęcia, przygotowywała się do prób i ostatecznie została wybrana z grupy 50-ciu osób do występu w musicalu. Dziewczynka, mimo wielu poświęceń, jest jednak zawzięta i bardzo poważnie traktuje swoje marzenia o karierze musicalowej.

Mimo tego, że jej rodzice mają Kalinę na oku nie tylko w domu, ale i w teatrze, nastolatka nie ma żadnej "taryfy ulgowej". Jak twierdzi Natasza, razem z Januszem starają się być dużo bardziej wymagający dla córki, niż wobec pozostałych śpiewających dzieci. Kalina musi nie tylko przykładać się do prób, ale przede wszystkim, skupić się na wynikach w nauce, bo po wakacjach czeka ją test kończący szkołę podstawową.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Nataszą Urbańską można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Mata i skandale: ciągłe problemy z policją i narkotykami?

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz | Kalina Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy