Reklama

Reklama

Reklama

Kaja Paschalska bieduje? Co zrobiła z pieniędzmi zarobionymi w „Klanie”?!

Kaja Paschalska (31 l.) powraca do show-biznesu jako piosenkarka. Chcąc wypromować nową płytę, udziela wielu wywiadów, zdradzając w nich wszystko, co tylko może, by zwrócić na siebie uwagę.

Wszyscy poznali Kaję jako Olę Lubicz, którą gra już od 20 lat w serialu "Klan". Można powiedzieć, że aktorka dorastała na oczach wielbicieli tego serialu TVP1.

Jednak jak donosi tabloid "Super Express", mimo tak długiego stażu celebrytce nie udało się dorobić majątku! W ostatnim wywiadzie wyznała szczerze, że cała gaża za rolę w serialu trafiła do jej rodziców.

"Kasa za Klan szła do rodziców. Nie mam jachtu z basenem! Nie byłam wtedy pełnoletnia. Pieniądze raz są raz ich nie ma. Są gorsze i lepsze momenty"- powiedziała szczerze.

Reklama

Serial jednak jest nadal emitowany, a Kaja ciągle ma zapewnioną ciepłą posadkę jako Ola Lubicz. Możemy się jedynie domyślać, że skoro nie dorobiła się fortuny, to nie są to wielkie pieniądze. Prawdopodobnie dlatego Paschalska postanowiła podreperować swój budżet wracając do śpiewania.

Nie da się ukryć, że po wpadce z piosenką "Mała Chinka Czikulinka", jest to odważny krok ze strony celebrytki. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kaja Paschalska

Reklama

Reklama

Reklama