Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"? "Jest to całkiem prawdopodobne"

Najpierw była sesja w "Playboyu", a teraz szykuje się występ w telewizyjnym show? Justyna Żyła (31 l.) zaistniała w mediach i, według medioznawcy, może liczyć na ciekawe propozycje, łącznie z ofertą udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Do niedawna w mediach o Justynie Żyle raczej nie wspominano. Oczywiście wiadomo było, że jest ona żoną Piotra Żyły, ale to właściwie wszystko, z czym ją kojarzono. 

Reklama

Małżonka skoczka nie bywała na salonach, nie udzielała się też publicznie. Aż do momentu, gdy... doszło do rozstania z mężem. Wtedy uznała, że chce podzielić się swoim życiem prywatnym z szerszą publiką. 

Najpierw ujawniła, że Piotr się od niej wyprowadził. Dodawała też, że skoczek rzekomo ma kochankę. Później były wywiady i kolejne wpisy w mediach społecznościowych, w których zdradzała kolejne szczegóły sprawy. 

O Justynie zrobiło się głośno. Okazuje się, że ona dobrze wie, jak ten rozgłos wykorzystać. Wzięła udział w rozbieranej sesji do "Playboya". Okładka z jej zdjęciem obiegła internet. A to może nie być koniec jej przygody z show-biznesem. 

Medioznawca Marcin Sankiewicz w rozmowie z "Super Expressem" nie wyklucza, że Żyła może zacząć coraz śmielej radzić sobie w celebryckim światku. 

Nie dziwi się, że Justyna sfotografowała się w magazynie dla panów. To mógł być dopiero jej pierwszy krok. Co zatem będzie następne? 

"Odnośnie do potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych takich jak 'Taniec z gwiazdami', myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Zarówno sesja w 'Playboyu', jak i program taneczny, opierają się na cielesności, widziałbym więc tutaj taką możliwość" - twierdzi. 

Justyna mogłaby chyba liczyć na sporo głosów od widzów. Już nie raz w "Tańcu z gwiazdami" występowały kobiety skrzywdzone przez mężczyzn i dochodziły całkiem daleko. Wygrywały nawet cały program, jak Beata Tadla, Aneta ZającKinga Rusin...

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama