Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła skomentowała ostatnie doniesienia! Zdenerwowała się?

Justyna Żyła (31 l.) dostała ostatnio propozycję napisania książki. Plotkowano, że ostatecznie pogrąży ona jej byłego męża, Piotra Żyłę (31 l.). Justyna postanowiła szybko skomentować te doniesienia.

Emocje wokół głośnego rozstania Justyny i Piotra nie maleją. Choć od momentu, gdy żona skoczka wyjawiła, że porzucił ją i dwójkę ich dzieci dla kochanki, minęło już sporo czasu, to wciąż pojawiają się nowe aspekty w sprawie. 

Reklama

Justyna wciąż chętnie opowiada swoją historię, choć podczas ostatniej wizyty w "Pytaniu na śniadanie" nie była zbyt zadowolona z pytań, które zadawał jej dziennikarz.

Teraz również postanowiła sprostować pewną informację, która pojawiła się w mediach. Ponoć Justyna miała napisać książkę o byciu żoną sportowca i życiu skoczków narciarskich. Wiadomo, że ta publikacja mogłaby pogrążyć finalnie Piotra Żyłę. Jednak Justyna zaskoczyła swoją wypowiedzią chyba wszystkich:

"Zazwyczaj nie komentuje informacji na mój temat, jednak jest to sytuacja szczególna ze względu na to, że nie chodzi tu bezpośrednio o mnie, a o osoby z mojego środowiska, które mogły się poczuć zaniepokojone dzisiejszą publikacją Party. A na uderzenie w moją rodzinę czy znajomych nie mogę się zgodzić. Nie zamierzam napisać żadnej książki ujawniającej kulisy życia skoczków". 

Piotr może wobec tego odetchnąć z ulgą, a Justyna z pewnością wymyśli inny sposób, by podtrzymać swoją popularność. 

***


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje