Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justyna Żyła ma nowego adoratora?! O co chodzi?!

Justyna Żyła (30 l.) układa sobie życie na nowo po rozstaniu z Piotrem Żyłą (31 l.), które odbyło się w atmosferze skandalu. Wygląda też na to, że żona skoczka zaczyna znów być szczęśliwa, sądząc po ostatnim zdjęciu, jakie opublikowała.

Justyna już nie wypisuje w internecie swoich kąśliwych wypowiedzi pod adresem męża, który zostawił ją i dzieci - Karolinę (8 l.) i Kubę (11 l.). Wręcz przeciwnie, postanowiła pokazać, że całkiem nieźle radzi sobie teraz bez Piotra.

Reklama

Wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej w magazynie dla panów, zajęła się rozwijaniem swojej pasji, jaką jest gotowanie, a także ostatnio wybrała się na wakacje do Chorwacji wraz z dziećmi.

Jedno z ostatnich zdjęć daje też sporo do myślenia. Celebrytka opublikowała fotografię, na której tajemniczo uśmiecha się zza pięknego bukietu kwiatów i napisała równie tajemniczo:

"Kiedyś... Ktoś mi powiedział "lubię jak Ci się oczy śmieją". Uśmiechniętego weekendu ...czymkolwiek byście się nie śmiali".

Justyna wyłączyła także możliwość komentowania tego zdjęcia, ale nasuwa się w związku z nim wiele pytań. Czyżby te słowa miały paść kiedyś z ust samego Piotra Żyły, czy może już ktoś nowy pojawił się w życiu żony sportowca?

Wygląda na to, że jeszcze sporo może się zmienić w sytuacji Piotra i Justyny. Chociaż na powrót do siebie małżonków już chyba nie ma co liczyć.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje