Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska wcale nie jest taka idealna? Jej syn wyjawił, co mu w niej przeszkadza

Justyna Steczkowska (50 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Gwiazda od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Niedawno jej ukochany syn Leon Myszkowski zdradził, co najbardziej denerwuje go w słynnej mamie. Okazuje się, że nie przebierał w słowach.

Justyna Steczkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Wokalistka od lat uchodzi za bardzo rodzinną. Od 2000 roku tworzy szczęśliwy związek z Maciejem Myszkowskim, z którym doczekała się trójki pociech. Jeden z jej synów udzielił niedawno dość odważnego wywiadu, w którym zdradził, co najbardziej irytuje go w matce.

Justyna Steczkowska skrytykowana przez własnego syna

Leon Myszkowski w rozmowie z dziennikarzami "Co za tydzień" wyjawił, jakie cechy jego znanej mamy najbardziej go wkurzają. Okazuje się, że należy do nich między innymi wychodzenie na ostatnią chwilę.

Reklama

"Wychodzenie na ostatnią chwilę. Jak wychodzimy z domu gdziekolwiek i jedziemy np. na wakacje, my wszyscy czekamy w samochodzie, a mama z siostrą ostatnie" - powiedział Leon.

Chłopak zdradził również, że w Justynie bardzo podoba mu się to, że bardzo dobrze traktuje zwykłych ludzi. Justyna podobno często zostaje po koncertach, by zrobić sobie wspólne zdjęcie lub rozdać autografy fanom.

Justyna Steczkowska - życie prywatne i kariera

Justyna Steczkowska urodziła się 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie. Karierę muzyczną zaczynała od śpiewania w zespołach rockowych i jazzowych. W 1994 roku została laureatką finału pierwszej edycji programu "Szansa na sukces".

Steczkowska jest zdobywczynią sześciu Fryderyków, dwóch Wiktorów, Superjedynki i Bursztynowego Słowika.

Została również uhonorowana Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

W 2000 roku poślubiła architekta i modela Macieja Myszkowskiego. Mają troje dzieci: Leona, Stanisława i Helenę. 27 kwietnia 2017 poinformowali, że pozostają w separacji, jednak z czasem zażegnali kryzys w małżeństwie.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska marudzi na rodzinnym wyjeździe. Nawet dla niej było za drogo? "Raczej nie polecam"

Jak nosić szorty? Gwiazdy je kochają! Sprawdzamy, która wygląda w nich najlepiej

Pszczółka Steczkowska lata na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Leon Myszkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy