Reklama

Reklama

Reklama

Pszczółka Steczkowska lata na przejściu dla pieszych na czerwonym świetle

Justyna Steczkowska skończyła niedawno 50 lat, choć wcale nie widać po niej wieku. Artystka wciąż cieszy się doskonałym głosem i figurą, dlatego już wkrótce wyruszy w kolejną trasę koncertową po Polsce. Paparazzi przyłapali Justynę Steczkowską idącą do studia "Dzień Dobry TVN". Artystka szczęśliwie latała na przejściu dla pieszych niczym pszczółka.

Piosenkarka została ostatnio zaproszona na wizytę w programie śniadaniowym TVN z okazji świętowania 25-lecia dorobku artystycznego. Z tej okazji Justyna Steczkowska wbiła się w żółty garnitur, żółty top na jedno ramię i założyła do tego neonowe sandałki na obcasie. Wokalistka przyciągała wzrok wszystkich przechodniów, lecz niestety sama zapomniała o rozglądaniu się w przestrzeni publicznej.

Justyna Steczkowska jak pszczółka lata po ulicy na czerwonym świetle

Nie bacząc na sygnalizację świetlną, która pokazywała czerwone światło, Justyna Steczkowska żwawym krokiem weszła na przejście dla pieszych. Wokalistka nie utrzymała szybkiego tempa podczas przechodzenia na pasach, a wręcz wolnym krokiem napawała się chwilą. W tym samym czasie piosenkarka zdążyła złamać przepisy ruchu drogowego.

Reklama

Justyna Steczkowska łamie przepisy?

Justyna Steczkowska tryskała energią podczas obfotografowania jej na przejściu dla pieszych. Jednak jej wolne tempo przechodzenia przez pasy bardziej przypominało przechadzkę po czerwonym dywanie, a to już jest podstawą do ukarania według kodeksu drogowego.

Nie uważacie, że pomimo tego, że przez kostium była widoczna przez całą ulicę, to powinna zwiększyć własne i cudze bezpieczeństwo?

Zobacz także:

Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny. Jak zaczynała?

Justyna Steczkowska pokazała ogromną willę. Jej posiadłość robi wrażenie

Justyna Steczkowska narzeka na rodzinnych wakacjach. Jest załamana drożyzną

Steczkowska skrytykowana za kiepski angielski. "Ponoć słuch taki absolutny"

Justyna Steczkowska na wakacjach chwali się figurą. 50-latka wybrała skąpe bikini

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy