Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska pochwaliła się pokaźną willą. Dom robi wrażenie

Justyna Steczkowska (50 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. Gwiazda na swoim koncie ma wiele pięknych utworów, a także znakomitych występów. Niedawno 50-latka postanowiła pochwalić się swoją okazałą willą. Ten dom jest bardzo luksusowy.

Justyna Steczkowska (posłuchaj!) zadebiutowała w 1994 roku, kiedy została laureatką finału pierwszej edycji programu "Szansa na sukces". To właśnie to znane show otworzyło jej drzwi do ogólnopolskiej kariery.

Od tego momentu nieprzerwanie koncertuje, a także nagrywa nowe płyty. Gwiazda bardzo chętnie prowadzi również konto w serwisie Instagram, gdzie publikuje zdjęcie oraz nagrania dotyczące jej życia prywatnego oraz pracy. Justyna była gościem programu "Uwaga!" to właśnie w nim postanowiła pochwalić się pięknym domem.

Reklama

Justyna Steczkowska pokazała okazałą posiadłość

Justyna Steczkowska nie mieszka w centrum Warszawy jak inne gwiazdy jej formatu. 50-latka jakiś czas temu zdecydowała się na wyprowadzkę do Radziejowic. Jej ogromna willa z zewnątrz pokryta jest drewnem i przypomina niepozorny dom. To, co dzieje się w środku, z pewnością zaskoczy niejedną osobę.

Budynek w całości został zaprojektowany przez męża artystki, który z zawodu jest architektem. Piękna willa została wzniesiona na działce o powierzchni ponad jednego hektara.

Gwiazda postanowiła, że wnętrza domu będą utrzymane w jasne kolorystyce. Białe i beżowe meble dodają wnętrzom uroku, a także napawają optymizmem. Justyna chyba bardzo lubi piękne akcesoria, ponieważ salon przepełniony jest ozdobnymi bibelotami.

Justyna Steczkowska pochwaliła się również swoją sypialnią. Znajduje się w niej duże łóżko, a także stylowa lampka nocna z dużym abażurem. 50-latka ma tam również ukrytą prywatną łazienkę schowaną za szklanymi drzwiami. 

Okazuje się również, że artystka często piecze domowy chleb. Jej kuchnia jest do tego idealnym miejscem. Duże i widne pomieszczenie doskonale sprawdza się, jako miejsce na "kulinarne rewolucje" Steczkowskiej.

Justyna Steczkowska - życie prywatne i kariera

Justyna Steczkowska urodziła się 2 sierpnia 1972 roku w Rzeszowie. Karierę muzyczną zaczynała od śpiewania w zespołach rockowych i jazzowych. W 1994 roku została laureatką finału pierwszej edycji programu "Szansa na sukces".

Steczkowska jest zdobywczynią sześciu Fryderyków, dwóch Wiktorów, Superjedynki i Bursztynowego Słowika.

Została również uhonorowana Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Była główną bohaterką filmu dokumentalnego "Justyna", zagrała też epizodyczne role w kilku filmach i serialach oraz wystąpiła w kilku spektaklach teatralnych.

Wielokrotnie znajdywała się w rankingach najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadzi czynnie działalność charytatywną. Była uczestniczką, jurorką, prowadzącą wielu telewizyjnych programów rozrywkowych oraz wzięła udział w ogólnopolskich kampaniach reklamowych dla dużych firm. Zaprojektowała własną kolekcję ubrań dla dziewczynek.

W 2000 roku poślubiła architekta i modela Macieja Myszkowskiego. Mają troje dzieci: Leona, Stanisława i Helenę. 27 kwietnia 2017 poinformowali, że pozostają w separacji, jednak z czasem zażegnali kryzys w małżeństwie.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska apeluje o życzenia urodzinowe. Będą tłem jej koncertu

Przerwanie transmisji na żywo bez ostrzeżenia i rezygnacja prezenterki. Tak było w Opolu!

Wielkie sławy z biednych domów. To oni zapracowali na swój sukces!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy