Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska chwali się smukłą sylwetką. Postawiła na skąpe bikini

Justyna Steczkowska (50 l.) to jedna z najbardziej znanych wokalistek w Polsce. Gwiazda może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym, a także doskonałą figurą. Ostatnio 50-latka wybrała się na wakacje. Zagraniczny wyjazd dokumentuje na swoich social mediach.

Justyna Steczkowska (zobacz!) bardzo chętnie dzieli się z fanami informacjami na temat swojego życia prywatnego. Wokalistka regularnie udostępnia zdjęcia oraz nagrania na swoim instagramowym koncie, które obserwuje ponad 160 tysięcy osób.

Niedawno postanowiła zaprezentować, jak spędza wakacje u boku swojego 21-letniego syna Leona Myszkowskiego.

Reklama

Justyna Steczkowska chwali się figurą na wakacjach

Justyna Steczkowska pomimo swojego wieku dalej zachwyca piękną figurą. Gwiazda jest obecnie na zagranicznych wakacjach ze swoim ukochanym synem. 50-latka udostępniła niedawno na instagramowym koncie krótki filmik, na którym tańczy w skąpym bikini.

Wokalistka prezentuje piękną sylwetkę, która z pewnością jest nie tylko efektem "dobrych genów", ale także odpowiedniej diety czy regularnych ćwiczeń.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów piosenkarki. Większość była zachwycona pięknym ciałem swojej idolki.

Zobacz też:

Monika Miller odpuściła podologa przed wylotem do Turcji. "Moje stopy stały się ostatnio sensacją"

Tomasz Lis dalej nęka Renatę Kim. Nie uwierzycie, do czego się posunął

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy