Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Justin Timberlake i Jessica Biel rozwodzą się?!

Jeden z plotkarskich magazynów donosi, że małżeństwo Justina Timberlake'a (35 l.) i Jessiki Biel (34 l.) przechodzi poważny kryzys. Czy szykuje nam się kolejny głośny rozwód w show-biznesie?

Do tej pory uchodzili za przykładne małżeństwo. Jeszcze niedawno Justin publikował na profilach społecznościowych urocze fotki swojej żony i zapewniał o swojej wielkiej miłości.

Reklama

Niestety, okazuje się, że to już przeszłość. Magazyn "Star" donosi bowiem, że w małżeństwie muzyka i aktorki nie dzieje się zbyt dobrze.

Podobno Jessica widziana była ostatnio w modnej restauracji w towarzystwie innego mężczyzny. "Obejmował ją i wyglądało na to, że są naprawdę blisko" - zdradza źródło magazynu.

Plotkuje się, że jest to wyraz sprzeciwu aktorki wobec zachowania jej męża, który ją zaniedbywał. Justina prawie nigdy nie było w domu, a opieka nad ich małym synkiem spoczywała na barkach Jessiki.

Niektórzy uważają również, że piosenkarz nie był do końca wierny swojej żonie i chętnie robił skoki w bok, podczas gdy ona czekała na niego w domu.

Jeśli plotki się potwierdzą, czeka nas kolejny głośny rozwód. Tym bardziej, że para ma do podziału fortunę wartą aż 225 milionów dolarów!


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jessica Biel i Justin Timberlake

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje