Reklama
Reklama

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową! Fani są wściekli. Co z występem w Polsce?

Ta wiadomość wprawiła fanów w osłupienie! Uwielbiany na całym świecie popularny piosenkarz Justin Bieber (28 l.) jest zmuszony odwołać całą zaplanowaną trasę koncertową. Oznacza to, że nie pojawi się w Europie i nie zaśpiewa na długo oczekiwanym koncercie w krakowskiej Tauron Arenie. Wielbiciele muzyka są w szoku. Co jest powodem decyzji o odwołaniu trasy Justice World Tour?

Justin Bieber ma spore problemy ze zdrowiem


W połowie zeszłego roku, tuż przed jednym z zaplanowanych występów, Justin Bieber  poinformował fanów, że boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Okazało się, że gwiazdor muzyki pop zmaga się z zespołem Ramsaya Hunta, który jest późnym powikłaniem po zakażeniu wirusem ospy wietrznej i półpaśca.

Reklama

Piosenkarz w związku z tym opublikował w sieci nagranie, na którym widać, że nie miał on czucia w po prawej stronie twarzy, w wyniku czego nie był w stanie nawet otworzyć oka.

W efekcie muzyk zmuszony był do odwołania wszystkich koncertów i skupieniu się na regeneracji i powrocie do zdrowia, by jak najszybciej "znowu mógł robić to, do czego został stworzony". Kiedy jednak udało mu się wrócić na scenę, zaledwie po paru występach znów zapowiedział kolejną przerwę. Część wydarzeń została przesunięta w związku z tym na inny termin. Teraz okazuje się jednak, że koncerty w ogóle się nie odbędą, bowiem cały tour został anulowany.

Justin Biber odwołuje koncerty

Ku wielkiemu niezadowoleniu fanów na całym świecie Justin Bieber poinformował, że zmuszony jest odwołać międzynarodową trasę koncertową. Oznacza to, że 28-latek nie wystąpi także i w Polsce.

O fakcie poinformował już organizator imprezy:

"Firma Prestige MJM podzieliła się na Facebooku następującym komunikatem: Koncert, który miał się odbyć w TAURON Arena Kraków został odwołany. Decyzja ta jest niezależna od organizatora. W celu uzyskania zwrotu pieniędzy za bilety prosimy o kontakt z bileterią, w której został dokonany zakup" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Jaki jest powód anulowania imprezy? Jak na razie nie podano przyczyny odwołania trasy. Swoje teorie na ten temat mają jednak internauci. Wielu z nich za zaistniałą sytuację obwinia małżonkę gwiazdora - modelkę Hailey Bieber:

"Ale wy wiecie, że ona ma już wywalone na muzykę i koncertowanie?" - czytamy w komentarzach pod postem na profilu Prestige MJM.

"Nie spodziewajcie się szybko nowej płyty czy jakichś nowych dat, bo za bardzo mu się podoba realne życie i myśli o założeniu rodziny" - ostrzega jeden z fanów.

"Justin zostaje w domu, bo Hailey nie pozwoliła" - twierdzi jedna z internautek.

" Wkurza mnie to, że czekałam tyle lat, żeby go zobaczyć, oszczędzałam co do grosza, a dla niego to g***o znaczy" - oburza się jeden z zawiedzionych wielbicieli Biebera.

***

Justin Biber (posłuchaj) prawdziwą sławę zyskał w 2010 roku, gdy wylansował przebój "Baby" i stał się idolem nastolatek prawie na całym świecie. Lata mijają, a artysta wciąż wiedzie prym na scenie muzyki pop. Gwiazdor miał swoje wzloty i upadki, ale odkąd w 2018 roku wziął ślub z Hailey Bieber, to coraz mniej słychać o jego skandalach, a więcej o nowych hitach.

Zobacz też:

Justin Bieber ma sparaliżowane pół twarzy! Cierpi na zespół Ramsaya Hunta 

Hailey Bieber poważnie chora. Wszystko pokazała na swoim instagramowym koncie

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz. Jaki jest stan zdrowia gwiazdora? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Hailey Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy