Reklama
Reklama

Hailey Bieber zdradziła, jak się czuje. "Mdłości, wzdęcia, skurcze"

Hailey Bieber (26 l.) to nie tylko żona Justina Biebera, ale również znana modelka i influencerka. Niedawno w mediach głośno było o jej domniemanej ciąży. Okazuje się, że gwiazda nie spodziewa się dziecka, a jest poważnie chora. Na swoim instagramowym koncie opowiedziała niedawno, co jej dolega.

Hailey Bieber jak na influencerkę przystało, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wstawia tam zdjęcia, a także krótkie filmiki z wyjazdów. Młoda gwiazda pokazuje również, jak wygląda jej praca. Niedawno postanowiła jednak szczegółowo opisać swoje problemy zdrowotne.

Hailey Bieber jest ciężko chora

Na fotografii opublikowanej przez Hailey Bieber widzimy, jak gwiazda podnosi bluzę, by pokazać internatom swój brzuch. Gwiazda od razu dementuje plotki, że nie jest w ciąży.

Reklama

"Mam torbiel na jajniku wielkości jabłka. Nie mam endometriozy ani PCOS, ale kilka razy miałam torbiel jajnika i nigdy nie jest to zabawne" - napisała żona muzyka.
Żona Biebera postanowiła dokładnie opisać, jak się czuje. Okazuje się, że jej choroba jest bardzo bolesna. Gwiazda często czuje mdłości, wzdęcia, a także doznaje skurczy.

"To bolesne i dolegliwe i sprawia, że czuję mdłości, wzdęcia, skurcze. W każdym razie... jestem pewna, że wiele z was może się z tym zidentyfikować i rozumieć to" - wyznała influencerka.

Żona Justina Biebera już wcześniej informowała fanów o tym, że ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Na początku 2022 roku trafiła nawet do szpitala. W kwietniu z kolei doświadczyła wylewu, który doprowadził do odkrycia innej choroby.

Hailey Bieber bawi się na imprezie z Anją Rubik

Hailey Bieber oraz Anja Rubik pojawiły się kilkanaście godzin temu na otwarciu wystawy z okazji reedycji albumu ze zdjęciami Madonny.

Ostatnio Rubik pojawiła się na otwarciu wystawy "SEX by Madonna". Wydarzenie w Miami zostało zorganizowane w ramach targów sztuki Art Basel. Ma również związek z 30. rocznicą premiery albumu erotycznego Madonny "Sex". Z tej okazji wydano limitowaną reedycję oraz zorganizowano huczną imprezę, na której pojawili się znani goście.

W Miami zjawiły się Hailey Bieber, Zoe Kravitz, a także gwiazda imprezy Madonna. Na evencie można było również dostrzec pociechy wokalistki, jej córkę Lourdes oraz syna Rocco.

Zobacz też:

Premiera filmu "Bejbis"

Kanye West w klapkach i skarpetkach zadaje szyku na pokazie mody

Jordyn Woods w prześwitującej sukience. Pokazała za dużo!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hailey Bieber | Justin Bieber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy