Reklama
Reklama

Jaki jest stan zdrowia Justina Biebera? Jego żona zabrała głos!

Justin Bieber (28 l.) jakiś czas temu bardzo zaniepokoił swoich fanów. Uwielbiany muzyk opublikował za pośrednictwem sieci przerażające nagranie, na którym pokazuje, że ma sparaliżowaną połowę twarzy! Okazało się, że idol nastolatek cierpi na zespół Ramsaya Hunta, a za chorobę odpowiedzialny jest wirus VZV. Teraz głos w sprawie muzyka zabrała jego żona, Hailey Bieber (25 l.). Co wyznała?

Justin Bieber (posłuchaj) sławę zyskał w 2010 roku, gdy wylansował przebój "Baby" i stał się idolem nastolatek prawie na całym świecie. Lata mijają, a artysta wciąż wiedzie prym na scenie muzyki pop. Gwiazdor miał swoje wzloty i upadki, ale odkąd w 2018 roku wziął ślub z Hailey Bieber (z domu Baldwin), to coraz mniej słychać o jego skandalach, a więcej o nowych hitach.

Reklama

W maju artysta rozpoczął swoją czwartą trasę koncertową, jednak przed jednym z występów 28-latek podzielił się z internautami mrożącym krew w żyłach nagraniem.

Justin Bieber ma sparaliżowaną twarz. Jaki jest stan zdrowia gwiazdora?

Bieber za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił nagranie, na którym widać, że ma sparaliżowaną połowę twarzy, nie może się uśmiechnąć, ruszyć ustami, a jego oko się nie zamyka! Okazało się, że muzyk cierpi na bardzo poważną chorobę, która została wywołana wirusem VZV.

Zespół Ramsaya Hunta, który uniemożliwił artyście dokończenia trasy koncertowej, a ten musiał powrócić do domu. Teraz jego żona, Hailey Bieber, zabrała głos i wyjawiła prawdę na temat stanu zdrowia 28-latka!

Hailey Bieber szczerze o chorobie Justina Biebera

Dopiero co Hailey Bieber przeszła udar i operację serca, a teraz jej męża dopadła choroba! Na szczęście muzyk ma się coraz lepiej, a serwis "Page&Six" cytuje słowa modelki, która wyznała, że piosenkarz "z każdym dniem staje się coraz lepszy".

Następnie influencerka zwróciła się do fanów, którzy bardzo wsparli jej męża i podziękowała im za słowa otuchy.

W tym samym wywiadzie odniosła się również do swoich problemów zdrowotnych i wyznała, że walka o zdrowie na oczach publiki zobowiązuje do medialnego informowania o postępach w leczeniu.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobaczcie również:

Maja Rutkowski prezentuje złote uzębienie: "Mi zdecydowanie Hollywood Smile nie wystarczy". Wyszło światowo?

Gaten Matarazzo, czyli Dustin ze "Stranger Things" pokazał się z dziewczyna! Piękność?

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber | Hailey Bieber
Reklama
Reklama
Reklama